Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gambit (RUS)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Gambit (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gambit (RUS)   Gambit (RUS) Icon_minitime9th Vasaris 2010, 18:43

Gambit (RUS) 0214914b562808xl

DANCE DRIFT (Gambit)
• Juodukas • Gimęs 2002 m.

Žirgo veislė: Budionas.
Žirgo amžius: 8 metai.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo paskirtis: Konkūras.
Žirgo tikrasis vardas: Gambit.
Žirgo priklauso man nuo: 2O1O.O1.O7

Gambit (RUS) 021477e3281ed6xl

Energingas, gražus, kupinas jėgų, galingas sportinis žirgas.. Širdyje visuomet liks laukinio arkliu, kuris elgiasi kaip mažas vaikas. Dūkti, šėlti, nudžiuginti ar prablaškyti raitelių- štai toks jo gyvenimo kredo. Gražiai bėga, dirba ir žinoma, reikiamu momentu striktels į šalį, išbandydamas ar nukreipdamas raitelio mintis. Gyvenime nieko nėra padaręs tam, kad ką nors nuskriaustų. Turėdamas stebuklingas ir tokias išraiškingas akis, jis užburia tave savo šiluma, draugiškumu, meile. Su mylimu žmogumi jam visiškai nesvarbu ar lietus, ar saulė, bet kartu nukeliautų į pasaulio kraštą. Keliavęs iš rankų į rankas, nematęs šeimininkų meilės, priežiūros, jis atsidūrė pas mane. Jam atiduosiu dalelę savo meilės, kurios dar širdelėje buvo palikta jam. (Buvusios savininkės Sloe. aprašymas)

Didelis, galingas, didingas, iškilmingas, pasipūtęs budionas. Tai pirmas mano matytas budionas kuris yra juodas (juodbėris). Tikras gražuolis ! Pakeliavęs per kelias rankas, jis atkeliavo pas mane. Pabuvojęs pas daugelį šeimininkų ir nepajutęs nei meilės nei šilumos, jis pakliuvo pas mane. Pas mane Gambit, tikrai pasiliks ilgam. Išvydus šį juodąjį gražuoli, iškart įsimylėjau... Bet. Buvo kliūčių ir tada negalėjau jo gauti. O dabar, man pasitaikė proga, kurią pasinaudojau ir gavau šitą gražuoliuką. Ilgą laiką svajotą Dance Drift (Gambit). Dabar tai tikrai jis iš manęs niekur neiškeliaus ir niekur nekeliaus. Nes jis pakliuvo į mano rankas, iš kurių daugiau neištrūks. Dėl jo padaryčiau viską. Jį praradus, nežinočiau kur įkišt save. Be tokio gražuoliuko, būtų sunku. Jis tikras sexiukas. Kolkas, dar artimiau nesusipažinome, bet kiek mačiau jį treniruotei, garde - jis tikras angelas. Angeliukas kurių reta. Jo meilios akytės ir paklusnus elgesys ne apgaulė. Dance toks yra ištikrųjų. Jis ne iš tų žirgų, kurie vaidina angeliukus, o pasitaikius progai teškia raitelį žemėn. Jis tikrai ne toks. Jis mano gražuoliukas, kurį begali myliu ir tikiuosi neprarasti jo niekada.

Virtualūs 2OO9 metų laimėjimai:
2nd Parodoje: „Silence žirgų parodoje“ Silence žirgyne. Sav. Sloe.
3rd Parodoje: „Gražiausias trakėnas“ Sorbet‘o žirgyne. Sav. Sloe.
1st Parodoje: „Gražiausios veislės parodoje“, Glass House žirgyne. Sav. Sloe.

Gambit (RUS) 02175db5ce19d4xlp

Gambit (RUS) 01f0b56b7a1394xl

Gambit (RUS) 3124418609fe67d00f08o

Gambit (RUS) 3004061large

Gambit (RUS) 01f0b64cc82d50xl

Gambit (RUS) 01f0b310d4897exlf

Gambit (RUS) 01f0b7fb5fafexl

Gambit (RUS) 0214768c0c16a5xl

Gambit (RUS) Kitasdydis


Paskutinį kartą redagavo Seance., 11th Vasaris 2010, 09:14. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Gambit (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gambit (RUS)   Gambit (RUS) Icon_minitime10th Vasaris 2010, 15:22

Ateiname su juodžiu į arklides, o prie gardo jau mūsų laukia groom'ė. Priėję gardą, įvedžiau iškart lelių gardan ir privėriau duris. Šitas atidaręs nosim jau susiruošė kažkur eit.
- Ei, kur susiruošei? Seedėk tik ;D ::vaikas:: ,- įvedusi atgal, uždariau gardo duris o pati nuėjau į balninę atlaisvinti vietikę jo transportiniam inventoriui.
Grįžusi, jau radau visą inventorių pas groom'e rankose. Ši perdavė man inventorių, o aš nunešiau jį į balninę. Grįžusi, užėjau gardan ir pavaišinau savo milymuką skanėstu.
- Skanaus, ir gerai paislės po kelionės braškiuk Gambit (RUS) 355586 ::drovus:: ,- tarusi, paplojau per kaklą ir pakštelėjau į nosytę juodžkiui. Išėjus iš gardo, užvėriau gardo duris ir nupėdinau parsesti Falcao.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Aistė.
Administratorė.
Administratorė.
Aistė.


Pranešimų skaičius : 462
Join date : 2009-08-07
Miestas : Klaipėda

Gambit (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gambit (RUS)   Gambit (RUS) Icon_minitime11th Vasaris 2010, 16:06

Veterinarės apžiūra:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gambit (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gambit (RUS)   Gambit (RUS) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gambit (RUS)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off topic'as. :: Sandėliukas. :: Arklidės. :: Arklidės.-
Pereiti į: