Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Clinton (BEL)

Go down 
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Clinton (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Clinton (BEL)   Clinton (BEL) Icon_minitime8th Gruodis 2009, 20:57

Clinton (BEL) 51196431

Clinton BEL

Žirgo veislė: Holšteinas.
Žirgo lytis: Eržilas (licenz)
Žirgo amžius: 16 metų.
Žirgo paskirtis: Konkūras (prof.l)
Žirgo ūgis ties gogu: 1m 72cm

Tėvas: Corrado I *** Cor De La Bryere x Soleil (Rantzau x Qenotte) x Soleil (Capitol I x Kuerette)
Motina: Urte I *** Masetto (Montanus x Emita) x Ohra (Landgraf I x Birkscha)

Clinton (BEL) Clinton13

Clinton tai neįkainojamo grožio širmas padarėlis, kuris pas mane grįžta jau nepamelavus apie trečią kart. Tada kai jį laikiau anksčiau, jis man ne taip lipo kaip dabar. Tada jis pabūdavo pas mane vis kelias dienas ir iškeliaudavo kitur. Labai gaila, kad žirgelis apkeliavo tiek daug rankų, kurios perduodavo jį iš vienų į kitas. Net ant pirštų neperskaičiuosiu, pas ką jis tik nebuvo. Pas kaikuriuos būdavo net kelis kart, kaip ir pas mane. Aš čia ne išimtis. Tai jį pardavinėdavo, tai iškeisdavo. Bet dabar, kai šis širmasis vėl pas mane, jis daugiau iš manęs niekur neiškeliaus. Šis gražuolis, pas ką tik nebuvo, bet vis nerasdavo sau ištikimo ir mylinčio šeimininko kuris jį tikrai myli ir laikys visad, o ne tik užsidegus tada palikys ir viskas. Dabar jį pasiėmusi, ilgai galvojau ar verta. Bet vis. Meilė daro savo ir šis gražuolis atkeliavo pas mane. 2009-12-07 Clinton jau tapo visaverčiai mano, bet į Estorilo žirgyną atkeliavo tik 2009-12-08 dėl kitų priežasčių. Myliu beprotiškai šitą širmi visa širdimi ir niekam jo neleisiu nei skriaust nei ko kito su juo daryt. Nes JIS YRA MANO. Amžiams.

Gudožio 7-oji diena. Tai įsimintiniausia pasaulyje diena, kurią turėčiau pasižymėti prie svarbių datų. Tą dieną pas mane atkeliavo širmukas Clinton, kurį ir anksčiau esu aginus. Bet dabar jis pas mane atkeliavo visam laikui. Ji vėl išvydus, supratau, kad jis turi priklausyti tik man ir niekam kitam. Širmis apkeliavęs tiek rankų, pasidarė šiek tiek bailesnis ir nelabai pasitikintis žmonėmis. Nes kaskart kai jis pamildavo ir atsiduodavo savo šeimininkui, šeimininkas jį apvildavo ir numesdavo kaip nereikalingą daiktą. Bet to nebus, kai jis vėl yra atkeliavęs pas mane ir dabar, stovi mano arklidėse. Kaip ir sakiau, jo niekam neleisiu skriausti ir šiaip įžeidinėti, nes myliu jį nerealiai. Šis meškiukas, širmasis meškiukas taip įkrito giliai man į širdį, kad begaliniai myliu jį. Na gerai, užsikalbėjau jau čia. Dabar, apie Clinton'iuko charakterį. Apie charakterį daug pasakyti negaliu, nes nejojau jo nė kart. Labai apsudirškai skamba, nors jis pas mane nebuvo, bet nė karto jo nejojau. Bet garde mažylis ramus. Kartais mėgsta papokštauti, bet atsargiai ir švelniai. Niekad nesužeis ar padarys raiteliui žąla. Šis mažylis ne toks. Aišku. Jeigu jį muši, kankini ar dar ką darai, kas jam nepatinka, aišku širmasis nestovės kaip įkaltas. Šis pasitrauks. Įspės vieną kartą, kitą. Bet jeigu raitelis nesupras, šis aišku imsis veiksmų, kad pagaliau raitelis liautusi. Bet taip būna, jeigu jis žino, kad jis tikrai nieko nepadarė, ir nenusipelnė baudos. Jeigu Clinton žino, kad šis tikrai kažką labai jau blogo padarė, tada šiaip ne taip atkentės tas kančias. Bet. Jo niekad nemusčiau ir nemušiu, nes pažiejus vien į jo akis, išsilydau kaip šokoladas karštą dieną : * Myliu begalo savo širmulį : *


Clinton (BEL) 69756130

Clinton (BEL) 26074977

Clinton (BEL) 21411566

Clinton (BEL) Clinton11r

Clinton (BEL) Clinton6

Clinton (BEL) Clinton10

Clinton (BEL) Clinton12

Clinton (BEL) Clinton5
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
 
Clinton (BEL)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off topic'as. :: Sandėliukas. :: Arklidės. :: Arklidės.-
Pereiti į: