Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 *Rebel's Angel *

Go down 
AutoriusPranešimas
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Rebel's Angel * Empty
RašytiTemos pavadinimas: *Rebel's Angel *   *Rebel's Angel * Icon_minitime29th Balandis 2011, 15:54

*Rebel's Angel * Img7851h

Rebel's Angel

Žirgo vardas: Rebel's Angel
Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo lytis: Kastratas
Žirgo amžius: Penki metai
Žirgo paskirtis: Išjodinėjimas, konkūras.
Žirgas man priklauso nuo- 2011-04-26
*Rebel's Angel * Img7684
Aprašymas- Pirma kartą su Rabeliu susitikome prieš du metus. Atsimenu jį pamačiau dalyvaujanti parodoje ir negalėjau atplėšti akių, net negalvojau, kad ateityje galėsiu jį auginti. Man laimės dėka 2011metu balandžio mėnesį pasitaikė proga jį įsigyti. Rebel's Angel mane patraukė tuom, kad mes abudu esam labai panašūs. Man patinka jo laukinis būdas, akyse deganti aistra būti laisvam, bet aikštelėje visiškas paklusnumas. Aš jį įsimylėjau, nes jis kitoks žirgas nei kiti, jis nuo nieko nepriklausomas, laisvas kaip paukštis, bet tuo pačiu meilus ir kai reikia paklusnus.
*Rebel's Angel * Img7622z
*Rebel's Angel * Img7576
*Rebel's Angel * Img7340vq
*Rebel's Angel * Img7343kz
*Rebel's Angel * Img7280l
*Rebel's Angel * Img7544c
*Rebel's Angel * 33enbif


Paskutinį kartą redagavo mella, 1st Birželis 2011, 11:30. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Rebel's Angel * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Rebel's Angel *   *Rebel's Angel * Icon_minitime29th Balandis 2011, 16:30

Tyliai įžengiu į arklides. Mane užplūsta palaima, pagaliau aš rojuj *Rebel's Angel * 355586 Pasisveikinu su visais žirgeliai įmesdama kiekvienam į ėdžias po morkytę. Pagaliau prieinu prie naujojo žirgyno gyventojo Rebel's Angel.
-Sveikutis,- draugiškai pasisveikinu su žirgeliu ir kaip kiekvienam į ėdžias įdedu morkytę. Kol žirgas kramsnoja pavagiu nuo Christellio gardo kanatar ir leica, bet atrodo jis per daug tuom nepyksta *Rebel's Angel * 545435 Atsargiai praveriu gardo duris ir įeinu pas naująjį ryžiu. Nustembu kai žirgas žengia dideli drąsu žingsni, iškart suprantu, kad mes draugausim. Paglostau žirgui snukutį, šis pakilnoja galvą nuo mano šaltos rankos prisilietimo. Nusišypsau ir prieinu arčiau. Patapšnoju žirgeliui per kaklą, bet jis tik pasižiūri į mane ir lyg mes būtume senai pažįstami net nekreipia į mane dėmesio. Švelniai pasigaunu Rabelio galvą. Žirgas nenori jos duoti, pradeda kelti ją aukštyn ir žaisti, duodu jam obuoliuką ir kol ryžius jį kramsnoja užmaunu jam kanatarą, prisisegu prie leicos ir išsivedu iš gardo.
-Oho, na tu ir didžkis.- pasakau žirgui pamačius jo aukštį. Pririšu leica prie gardo ir pasiimu kietą šepetį. Pasistiebus ant pirštų galiukų ištrinu sukamaisiais judesiai žirgeliui kailį, tada su minkštu šepečiu nubraukiu likusius nešvarumus ant kailio. Greitai su šukomis iššukuoju jo tobulus karčius, tada prieinu prie uodegos. Žirgas nerangiai pajuda, bet spirti net nesiruošia. Greitai kol nepersigalvojo iššukuoju jam karčius. Duodu žirgui skanėstą ir pasiėmusi gramžtuką atsitupiu ir paglostau žirgui koją. Rebel's Angel nenoromis pakelia koją ir aš ją išvalau, taip išvalau visas keturias kanopas. Patapšnoju ryžiui per kaklą, o žirgas kilnodamas galvą man atsako tuo pačiu. Pasilenkiu ir ant visų keturių kojų uždedu apsaugas.
-Na va galime keliauti,-pasakau savo naujajam draugui kuris iš nuobudulio rymo atrėmęs galvą į gardą. Atsirišu jį nuo gardo ir mes du senučiukai nukeliaujam į lauką.
***
Vakare įsiveržiam kaip viesulas su Rebel's Angel. Net nesugebu išlaikyti jo ir jis pasileidžia prie savo gardo. Neskubėdama prieinu prie jo. Kol Rabelis bendrauja su savo kaimynu Chistallio on San nuimu jam visas keturias apsaugas. *Rebel's Angel * 336105 Tenka du draugelius atplėšti viena nuo kito. Rabelis supyksta, kad jį įvedu į gardą, matai ryžinkas dar neįsilakstė. Greitai nuimu jam kantarą, patapšnoju per kaklą ir išeinu iš gardo. Greitai jį uždarau, nes žirgas nusitaiko bėgti iš jo. Į ėdžias įmetu sauja avižų, keleta morkų, kelis obuolius. Kol žirgas truputi apsiraminęs ėda susitvarkau visus daiktus ir išeinu iš arklidžių.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Rebel's Angel * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Rebel's Angel *   *Rebel's Angel * Icon_minitime6th 05 2011, 12:21

Sunkiai atkeliu arklidžių duris ir viskas nušvinta saulutės šviesa. Žirgai pakelia susidomėja galvas ir draugiškai sužvengia. Duodu kiekvienam žirgeliui po morkytę ir nueinu prie savo naujojo draugo Rebel's Angel.
-Sveikutis,*Rebel's Angel * 248344 -pasakau naujajam arklidžių gyventojui. Žirgas pakelia savo angeliška galvyte ir spindinčiomis akimis pažiūri į mane. Pasiimu į rankas kantarą, leica atsargiai įeinu į žirgelio gardą. Šis kaip ir pirmąjį kartą mane nustebina savo drąsumu. Rabelis žengia prie manęs ir su nosimi pabrauko man į kišenę. Iš jos ištraukiu morką ir žirgas taip stipriai nustemba, kad jo akių vyzdžiai išsiplėčia. Nusišypsau ir duodu jam morkytę, paglosta jo ta minkšta sukutį ir uždedu kantara. Atrodo žirgas nesipriešina kai prisisegu leica ir išsivedu jį iš gardo. Prisirišu prie gardo virbų ir atsitempiu didelę šukų dėžę. Išsiimu iš jo kietą šepetį ir juo sukamaisiais judesiais ištrinu ryžą kailį. Paskui pasiimu dideli šepetį ir nubraukiu visus nešvarumus likusius ant kailio, pasiėmusi šukas iššukuoju Rabelio karčius ir uodegą. Už ramų stovėjimą Rabeliukas gauna skanėstą, taip jis dar pasidaro linksmesnis. *Rebel's Angel * 545435 Greitai su gramžtuku pasilenkiu ir išvalau žirgeliui visas keturias kanopas, ta padariusi pasiimu minkštą šepetį ir dar kartą pablizginu žirgui kailį. Paglostau Rebel's Angel nugara ir šis net išsilenkia. Greitai uždedu ant jos mėliną pobalnį, ruda paminkštinima. Užkeliu balną ir priveržiu pavaržą. Kadangi balnas slysta žirgui nuo kupros, per galva jam užmaunu krūtindiržį, jį perkišu per pavaržą ir jį prisegu prie balno. Atsitupiu ir ant visų keturių kojų uždedu žirgeliui kojų apsaugas. Galiausiai atsitoju ir nuimu kantarą. Nustembu, kad toks nenustygstantis vietoje žirgas niekur nebėgą ir net nesipriešina kai jam įkišu žąslus. Uždedu likusia kamanų dalį, ant nosies kapsulės uždedu paminkštinimą. Perkišu per vieną iš žąslu kordą tada permetu žirgui per galvą ir perkišu per kitą žąslų kilpelę. Pasiimu botagą, pirštines. Mes nukeliaujam link lauko.
***
Grįžtame po lengvos treniruotės. Žirgas žvalgosi per arklides, sustojame prie gretimais Chistellio on San gardo.
-Draugužiai,-pasakau ir nusišypsau. Šiaip ne taip atplėšiu Rebel's Angel nuo Chistellio gardo ir mes greitai nusiimam pavaržą, balną, pobalnį ir paminkštinimą. Paglostau žirgui per nugarą kaip ir jis mėgsta, greitai uždedu prakaitinę gūnią. Nuimu krūtindiržį ir galiausiai išvaduoju žirgą nuo kamanų. Uždedu jam greitai kantarą ir įvedu į gardą.
***
Susitvarkiusi su Chistellio mes prieiname prie Rebel's Angel gardo.
-Na ką keliausim į levadą?,-paklausiu žirgelių. Vos spėjus atidaryti gardo duris Rabelis kaip pamišęs puola iš gardo pas Chistellio on San. Jiedu apsiuosto ir mes nukeliaujam į lauką, į levadą. *Rebel's Angel * 8034
***
Grįžtam jau sutemus. Sustojame prie Chistellio on San gardo, greitai nuimu jam apsaugas ir įvedu į gardą.
-Ne čia tau negalima,-pasakau Rebel's Angel besitaikančiam į ne savo gardą. Šiaip ne taip nutempiu jį prie jo gardo. Nuimu apsaugas. Atsistoju ir nuimu gūnią kuri nuo lakstymo visa suprakaitavus. Uždedu jam kitą prakaitinę gūnia ir įvedu į gardą. Įdedu žirgeliui į ėdžias kelias morkas ir uždariusi gardo duris nueinu savais keliais. *Rebel's Angel * 370428
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Rebel's Angel * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Rebel's Angel *   *Rebel's Angel * Icon_minitime20th 05 2011, 16:26

Linksmai atžingsniuoju į arklidę. Mane pasitinka žirgų žvengimai, greitai prabėgu pro visus patapšnodama nosiukus, o galiausiai prieinu prie pačio pačiausio Rabel's Angel.
-Sveikutis,-suspingu ir paglostau jam nosiuka. Žirgas pakilnoja galvą ir pradeda kandžiotis. Duodu jam morkytę ir nubėgu į balnine.
Netrukus grįžtu nešina jojimo inventoriaus. Padedu daiktus prie gardo ir įeinu į naujokėlio gardą.
-Tai ką pažiūrėsim ką moki,-pasakau žirgui ir apsikabinus jo galvą užmaukšlinu kantarą. Žirgas nusičiaudo ir žaismingai pakilnoja galvą.
-Taip, taip žinau nepatinka tau būti baržomui, bet pakentesi,-pakšteliu žirgeliui į nosiuką bučiuką ir prisisegu prie leicos. Jau tempiu jį iš gardo tik staiga sustoju. Ožiukas atsistojęs, įsirėmęs kojomis į žemę niekur nejuda. Timpteliu jį eiti.
-Na gi Arbuzėlį einam,-pasakau ryžiukui. Ištraukiu iš kišenės morka ir situacija iškarto pasitaiso. *Rebel's Angel * 339909 Prisirišu nenuorama prie gardo ir atsitempiu didžiulę dėžę su šukomis. Patapšnoju žirgeliui per kaklą ir su kietu šepečiu pradedu trinti kailį. Sukamaisiais judesiais nutrinu visus nešvarumus susikaupusius ant nugaros, kaklo, pilvo. Ištrynusi pasiimu minkštesni šepetį ir nubraukiu dulkes, nubraukiu nešvarumus nuo kojų ir kitų jautresnių vietų kur su kietu šepečiu neprieisi. Galiausiai nubraukiu dar kartą kailį su minkštu šepečiu ir Voilia! *Rebel's Angel * 96359 Žirgis atrodo kaip ką tik iš grožio salono, Kad būtų dar gražesnis supinu karčius į kasytes. O velnias pamiršau išvalyti kanopas.
Ryžiukas stovi nepatenkintas ir trypia kojomis žemę. Greitai pakeliu po vieną koją ir su gramžtuku išvalau purvus. Tuo pačiu užvynioju mėlinus bintus ir uždedu kanopų apsaugas.
Atsistoju. Nusivelku striukę, nes pasidaro siaubingai karštą. Ant Rabelio nugaros uždedu mėlyną pobalnį, juoda paminkštinimą, užkeliu balną. Ant balno, kad būtų minkščiau sedėti uždedu kailiuką. Žirgas pradeda muistytis ir vos sulaikau nuo jo nugaros inventoriu, vos vos trūksta, kad jis būtų nukritęs. Pagrūmoju draugiškui ryžykui ir greitai pasiėmusi pavaržą ją viska suveržiu. Galiausiai Rabel's Angel iš nuobudulio pradeda daužyti šukų dėžę.
-Drauguži neįsiaudrink,-pasakau žirgiui ir patraukiu iš jo akiračio šukų dėžę. Galiausiai įsivedu ryžyką į gardą. Nuimu kantara ir aišku sulaukiu pabėgimo. Žirgas apsisuka ir užmeta IGNORĄ *Rebel's Angel * 857359 Meiliais žodeliais kviečiu jį, bet aišku ožys neatsisuka. Tenka panaudosi morką. Pamataruoju ją. Žirgas atsisuka ir kvailu žvilgsniu nužvelgia mane.
-Na ir gerai, morkos negausi.
Staigiai kaip jis nesitiki prieinu prie jo galvos. Ryžikas pasibaido, pradeda šokinėti, bet aš tuom pasinaudoju. Pasigaunu jo galvą ir stipriai suspaudus palaikau. Šėlsmas nurimsta. Žirgas sunkiai atsidūsta, nes žino, kad nenusileisiu aš jam. Graitai įkišu žąslus, ir uždedu likusia kamanų dalį. Paimu už žąslo kilpelės ir be problemų išsivedu užsispyrelį ir gardo.
Užsidedu apsauginę liemenę, pasiimu botagėlį, pirštines, šalmą. Nusivedu žirgą į lauko aikštelę.
***
Susivelę pareinam iš lauko aikštelės. Patapšnoju žirgui per kaklą ir įvedu į gardą. Greitai nuimu pavaržą, balną, pobalnį, paminkštinimą. Užmetu mėliną kareiviška poponą. Pasilenkiu ir nuvynioju visus keturis bintus, nuimu kanopų apsaugas. Atsistoju ir galiausiai išlaisvinu žirgelį iš tų nekenčiamų kamanų. Pabučiuoju jam į dailų snukuti.
-Gerulis tu mano,*Rebel's Angel * 355586 -sušnabždu jam į ausį ir duodu kelias morkas.
Įmetu žirgui į ėdžias saujelę avižų, obuolių, morkų. Patapšnoju jam per kaklą ir išeinu iš gardo. Susirenku inventoriu ir patraukiu link balninės.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Rebel's Angel * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Rebel's Angel *   *Rebel's Angel * Icon_minitime1st Birželis 2011, 09:40

Ateinu pas Rabel's Angel. Prieinu prie žirgelio gardo, o šis kaip vijurkas apsisuka ir iškišęs galvą palaižo man ranką.
-Sveikas angelėlį,-pasakau žirgui ir nusišypsau, atrodo jis man atsako tuo pačiu.- Na vijurkai eisim pasilakstyti? Pasiimu į rankas kantara ir leicą. Vos įlendu į gardą. Žirgis kiša savo smalsia nosį, kad tik iš čia ištrūkti *Rebel's Angel * 545435 Paglostau žirgeliui snukutį ir apsikabinu, duodu butuka ir apsikabinus kairiąja ranka jam galvą ir uždedu kantara, prisisegu prie leicos ir išsivedu iš gardo.
Prisisrišu jį prie gardo ir atsitempiu didžiule šalimais stovinčia šepečių dėžę.
Iš jos ištraukiu kieta šepetį ir sukamaisias judesiais ištrinu žirgui visa kailiuką.
Padedu atgal į dėže šepetį ir pasiimu minkštesni. Neskubėdama, tvarkyngai nubraukiu dulkes nuo Angel kailiuko.
Patapšnoju žirgui per kaklą ir su šukomis iššukuoju karčius. Iššukavusi supinu į daug smulkių kasyčių.
Galiausiai prieinu prie žirgo užpakalio ir iššukuoju uodegą. Ryžas pasimuisto, bet net nebando spirti.
Numetu šukas į dėžę ir pasiimu kanopų gramžtuką. Pasilenkiu ir paglostau žirgui koją.
Šis net nesiruošia jos kelti. Priminu su koja kanopą ir priverčiu jį pakelti ją. Greitai išvalau ir prieinu prie kitos.
Šįkart Ryžas jau pats pakelia koją tad taip išvalau visas keturias kanopas.
Tuo pačiu užvynioju žirgiui ant visų keturių kojų žalius-languotus bintus.
Atsistoju ir nuo spintutės atsinešu purškiklį nuo bimbalų. Greita išpurškiu žirgui visą kailį.
Kol kailis džiūsta nuimu kantarą ir uždedu salotinį ausinuką, o tada apglėbusi kairia ranka ryžui galvą įkišu visa ranką jam į burną ir kai jis praveria burną įkišu žąslus ir uždedu likusia kamanų dalį.
Patapšnoju ryžui per kaklą ir susegioju visus kamanų dirželius. Ant nosies kapsulės prisegu kailiuką.
-Gražuolis,-pasakau Rabel's Angel ir pabučiuoju į snukutį. Ant kamanų uždedu kantarą ir prisegu prie gardo pririštos leicos.
Kadangi kailiukas mažiui jau išdžiuvo pradedu balnotis. Pirmiausia uždedu salotinį pobalnį, tada tokį patį paminkštinimą, galiausiai užkeliu juodą balną.
Per galvą apmaunu žirgui krūtindiržį, jį prisegu prie balno ir perkišu per pavaržą.
Galų galiausia priveržiu pavarža balną su visais priedais. Ant balno dar užsidedu kailiuką , kad būtų minkščiau sedėti.
Paglostau žirgui šoną ir užsidedu pirštines. Pasiimu į rankas šalmą ir stekutį.
Nuimu kantarą ir pasiėmusį už vadelių išsivedu žirgelį iš gardo.
***
Grįžtame iš jūros visi šlaput šlaputėliai. Atsargiai dėdama basas kojas ant betono nusivedu paskui save šlapia žirgą.
Paglostau ryžinkui šlapius karčius ir nusijuokiu kai jis juokingai atvepia lūpą.
-Čia tai ir atsigaivinom,-pasakau ir išsigręžiu plaukus. Susistabdau žirkelį prie gardo.
Pasilenkiu ir nuvynioju jau baigiančius nuo drėgmės atsivynioti bintus.
Atsistoju ir atsegu pavaržą, nuimu šlapai balną su permirkusiu pobalniu ir paminkštinimu.
Visus daiktus išnešu į lauką ir padedu ant saulytės.
Vėl grįžtu pas žirgelį. Nuimu jam krūtindiržį, tada kamanas ir ausinuką.
Paglostau jo tą mielą snukutį ir uždedu kantarą. Įsivedu ryžinka į gardą.
Į ėdžias įpilu maišelį morkų, tada imetu kelias riekes duonos ir kelis obuolius.
-Skanaus mažiau,-pasakau savo meilei ir nupūškuoju persirengti šlapių rūbų.
*Rebel's Angel * 419799
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Rebel's Angel * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Rebel's Angel *   *Rebel's Angel * Icon_minitime3rd Birželis 2011, 18:02

Ateinu į arklides. Praveriu duris, kad arklidės prasivėdintų.
Pasisveikinu su visais žirgeliais ir nekantraudama prieinu prie Rabel's Angel gardo.
-Sveikas mažiau,*Rebel's Angel * 355586 -pasakau savo zuikiu kuris taip ir laukia kada jam duosiu morkytę.
Žirgas pasuka galvą nuo lango ir prieina prie manęs. Į rankas pasiimu žydrą kantarą ir leicą.
Įeinu į ryžinko gardą ir švelniai jį apkabinu. Žirgas patrina galvą man į nugarą ir tai iš šalies atrodo lyg apsikabinimas.
Paglostau žirgiui snukutį ir kol kiti žirgai nemato duodu taip mėgstamą gabalėlį cukraus.
Žirgis sučepsi, apsilaižo liežuliu lūpas ir patrina nosį man į kišenę.
Nusijuokiu ir duodu dar vieną gabalėlį cukraus. Patapšnoju Rabel's Angel per kaklą ir apsikabinusi kairiąja ranka jo galvą uždedu kantara.
Žirgas neramiai pasimuisto. Prisegu kantarą prie leicos ir išsivedu žirgą iš gardo.
Pririšu jį prie gardo virbų ir kaip visada apsišvarinam. Bet šiandien ypatinga diena.
Šiandien mūsų pirmoji treniruotė išjodinėjimo kartu, na tiksliau Rabel's Angel išjodinėjimo žirgas, bet man tai naujas dalykas.
Nurišu nuo gardo žirgą ir nusivedu link prausyklos. Juk turime būti švarūs.
***
Grįžtame švarut švarutėliai, kvepiantys braškių kvapu.
Prisirišu žirgą prie gardo ir atsitempiu šukų dėžę.
Pirmiausia su gramžtuku išvalau visas keturias kanopas. Tuo pačiu taupydama jėgas užvynioju ant visų keturių kojų rudus bintus.
Atsistoju ir ant nugaros uždedu žirgui rudą pobalnį, rudą paminkštinimą, užkeliu didžiulį juodą išjodinėjimo balną.
Prisegu prie balno pavaržą ir ja priveržiu balną. Patapšnoju žirgui per kaklą.
Pagaliau paimu į rankas kamanas. Prienu prie žirgo. Nuimu leica ir įsivedu į gardą.
Kaip ir manau tenka nemažai pavargti su kamanų uždėjimu, nes žirgis kaip laukinukas, pradeda muistytis ,aukštai kelti galvą.
-Nuu,- *Rebel's Angel * 545435 pasakau ir sugriebusi jį už galvos stipriai suspaudžiu rankose.
Žirgas sukruta ir nurimsta. Greitai įkišu žąslus ir uždedu likusią kamanų dalį.
Susegioju visus kamanų dirželius ir paėmusi už pavadukų išsivedu žirgą iš gardo.
Greitai užsidedu apsauginę liemenę,pirštines , pasiimu į rankas šalmą ir stekutį.
Paimu žirgą už pavadukų ir nusivedu link lauke esančios išjodinėjimo aikštės.
***
Grįžtam po savo pirmosios išjodinėjimo treniruotės. Nusivedu sunkiai alsuojantį žirgelį link jo gardo. Pirmiausia nuimu visas apseiliotas kamanas ir uždedu kantarą. Žirgas iškelia aukštai galvą ir juokingai ja patabaluoja.
*Rebel's Angel * 336105 Patapšnoju žirgiui per kaklą ir atveržusi nuimu pavaržą, tada nukeliu balną, kartu su juo ir paminkštinima su pobalniu. Numetu daiktus prie gardo ir pasilenkiu nuvynioti bintų. Rabel's Angel pavargęs pradeda muistytis, nenori, kad nuimčiau bintus. Greitai nuvynioju visus bintus, nekreipdama dėmesio į jo išsidirbinėjimus. *Rebel's Angel * 1168 Numetu šlapius bintus prie gardo ir atsistojusi įsivedu žirgą į gardą. Nuimu kantarą , kad mažiui būtų laisviau. Už gerą darbą žirgas gauna kelis gabalėlius cukraus, į ėdžias įdedu kelias morkas, kelis obuolius. Patapšnoju žirgui per kaklą ir išeinu pas kitų žirgelių.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Rebel's Angel * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Rebel's Angel *   *Rebel's Angel * Icon_minitime4th Birželis 2011, 19:13

Atžingsniuoju pas Rabel's Angel.
-Sveikas mažiau,-pasakau fainuliui ir pasiėmusi į rankas kantara su leica greitai įeinu į žirgo gardą.
-Turim paskubėti,-pasakau greitai dėdama kantarą ir prisisegdama prie leicos. Žirgas atrodo nesiorentuoja, kodėl aš čia taip skubu. Patapšnoju zuikiui per kaklą ir išsivedu iš gardo. Prisirišu prie gardo virbų ir atsitempusi šukų dėžę pradedu šukuoti. Kadangi žirgas nėra jau toks murzinas tai greitai perbraukiu jo kailiuką minkštu šepečiu. Pasiimu gramžtuką ir keldama žirgui po vieną koją išvalau taip jas visas. Tuo pačiu užvynioju juodu bintus. Žirgas neramiai pasimuisto gindamasis nuo musių kurių ant vakaro atsirado dar daugiau. Greitai papurškiu jo kailiuką purškikliu nuo musių, odų, bimbalų ir visokiausiu kitokiu gyvių. Kol kailis džiūva pasiėmusi šukas sušukuoju žirgui karčius ir juos supinu į daug mažų kasyčių. Galiausiai supinu kasytę iš grifkos ir ševeliūra padaryta *Rebel's Angel * 336105 Patapšnoju savo gražuoliui per kaklą ir prieinu prie uodegos. Žirgas pasimuisto ir sulaukiu spyrio į nežinia ką.
-ėĖĖ,- surinku,- Kas čia dabar darosi?,-griežtai surinku žirgui ir tas metasi į šoną. Nuraminu jį ir pasiėmusi uodegos karčius greitai juos iššukuoju kol nesulaukiau antro spyrio ir dar taiklaus. Supinu uodegą į voratinklį ir surišu su juodu kaspiniuku. Patapšnoju žirgui per kaklą ir pradedu balnotis. Pirmiausia ant nugaros uždedu juodą pobalnį, tokį patį paminkštinimą ir dideli išjodinėjimo balną. Pasiimu pavaržą, ant jos uždedu kailiuką ir priveržiu ja balną. Greitai nuimu žirgui kantarą ir uždedu juodą ausinuką, tada vargstu su kamanomis. Užsispyrelis nenori kamanų. Palenkiu jo galvą žemyn ir įgrūdusi ranka į gerklę pagaliau pražiodau. Įkišu žąslus, o tada uždedu likusia kamanų dalį. Ant nosies kapsulės uždedu paminkštinima.
- Velnias su angelo išvaizda,-pasakau žirgui ir paniurkau jį lyg mažą kačiuką.
Užsidedu apsaugine liemenę, pasiimu botagėlį, užsidedu pirštines. Pasiimu į rankas šalmą ir vadeles. Mes su Rabel's Angel nužingsniuojame link lauko. *Rebel's Angel * 86245
***
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





*Rebel's Angel * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Rebel's Angel *   *Rebel's Angel * Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
*Rebel's Angel *
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mellos ir Slaptukes privačios arklidės.-
Pereiti į: