Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jūsų nuomonė.

Go down 
+11
Ice Creamer'ė
kammi
Geisha
Chameleone
Lyrik
Paulla.
Etiketė
Miniracing.
Frutella
slaptuke
Seance.
15 posters
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime12th Balandis 2011, 09:13

Čia visad laukiama Jūsų nuomonė apie Estorilo žirgyną. Laukiame kiekvieno nuomonių, kad ir kokios jos bebūtų.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime12th Balandis 2011, 09:33

Jūsų nuomonė. 143088812
Taigi. Vėl pakeičiau stilių, nes į tą pasižiūrėt negalėjau. Nežinau, šitas man irgi nelabai patinka. Galbūt kas nors, kas gražiai kuriat stilius, galėtumėt kurt Estorilui stilius, arba man padėt kurt? Tikrai reiktų pagalbos :)
Būčiau labai dėkinga, jeigu atsirastų žmonių, kurie tikrai moka kurti stilius, išmano ir man padėtų, kadangi kūrybinė pusė mane visiškai apleido ir NIEKS nesikuria.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime12th Balandis 2011, 13:11

Man patinka šitas stilius,gal kiek pe šviesus,bet toks idomus
Atgal į viršų Go down
Frutella
Konkūro trenerė.
Konkūro trenerė.
Frutella


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2009-08-22
Age : 27
Miestas : Šiauliai.

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime12th Balandis 2011, 16:48

Mano nuomone tai stilius labai rėžia akį, galbūt ta šviesi geltona spalva ir tas numėlynavimas(žydras) forumo vidurį.. Labai jau akis paskausta žiūrėti, o ką kalbėti apie žirgo jojimą.. apakti galima :DD, juodas humoras, neimk į plaučius ..:D. o šiaip, logo laabai patinka, fainai sugalvota. Tik man dar nepatinka (kai užvedi ant temos) jinai pažaliuoj, susitraukia ir dar ta rodyklė užsimeta kažkokia.. Manau to nereikia..:) čia tik mano nuomonė..:}
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Lankytojas.
Lankytojas.
Miniracing.


Pranešimų skaičius : 720
Join date : 2009-09-03
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime12th Balandis 2011, 17:51

O man kažkaip viskas ok... Net keista. Gal dėl to, kad mano monitorius kažkoks keistas ir ne taip ryškiai spalvas rodo, todėl man labai patinka. ))
Atgal į viršų Go down
Etiketė
Žirgyno skutėja
Etiketė


Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime12th Balandis 2011, 18:02

Šiaip stiliukas gal ir nieko. Logo labai patinka, pati idėja faina. Bet prisidedu prie Frutellos nuomonės. Kiek per šviesios ir akį varginančios spalvos. Ta žydra spalva forumo vidury.. Kai pamačiau, pagalvojau kad čia man susišvietė :DDD Bet paskui pažiūrėjau, kad lyg ir tikrai čia taip. Nu kažkaip keistai žiūrisi :D Šiaip mano nuomone anas stiliukas žiūrėjosi kiek geriau nei šis. Tokia mano nuomonė :)
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime13th Balandis 2011, 15:13

Pas amen tas numelynavimas yra iš šonų, ne vidurį... :? Aš nežinau, kažkas pas tave negerai :?
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Frutella
Konkūro trenerė.
Konkūro trenerė.
Frutella


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2009-08-22
Age : 27
Miestas : Šiauliai.

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime13th Balandis 2011, 15:29

Ir pas mane vidury.:)
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime14th Balandis 2011, 15:29

Nu va, tikrai paskutinį kartą pakeičiau stiliuką... ;DDD Tikiuosi šis įtiks. :) Jūsų nuomonė. 1351643436
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Etiketė
Žirgyno skutėja
Etiketė


Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime14th Balandis 2011, 17:26

Gražu :) Labai patinka, taip šilta ir miela :) Šaunuolė :p
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Žirgyno raštininkė.
Žirgyno raštininkė.
Paulla.


Pranešimų skaičius : 469
Join date : 2010-03-11

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime14th Balandis 2011, 17:52

Nerealu. :>*
Atgal į viršų Go down
slaptuke
Lankytojas.
Lankytojas.
slaptuke


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2011-02-21
Miestas : Kaunas

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime14th Balandis 2011, 18:09

Gražus
Atgal į viršų Go down
Lyrik
Lankytojas.
Lankytojas.
Lyrik


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2010-09-26

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime14th Balandis 2011, 18:51

Tikrai tikrai gražu. ^.^
Atgal į viršų Go down
Chameleone
Žirgyno odontologė.
Chameleone


Pranešimų skaičius : 360
Join date : 2010-03-29
Age : 28
Miestas : Wln žirgų mylėtojų sostinė

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime15th Balandis 2011, 05:31

Šitas mielas stilius ^^ geresnis už anuos :]
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime4th 05 2011, 18:55

Nu šitas paprastutis, vėl su lenktyniniais žirgais, kadangi biški pasinešiau ant lenktynių ir dar plius artėja Kentuckio Derbis tai va. Pakeičiau, nes tas turbūt jau pabodęs buvo.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Geisha
Administratorė.
Administratorė.
Geisha


Pranešimų skaičius : 770
Join date : 2009-08-08
Age : 28
Miestas : Vilnius

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime5th 05 2011, 09:40

Man viskas perferct, bet ta back'o žalia spalva galėtų būti kiek ryškesnė, tada viskas labiau atgytų. (: Reikia su InfranView'eriu paryškinti.
Atgal į viršų Go down
Lyrik
Lankytojas.
Lankytojas.
Lyrik


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2010-09-26

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime5th 05 2011, 15:00

O man kaip tik patinka, nėra per daug tos žalios, taip skoningai ir jaukiai atrodo. ^^
Atgal į viršų Go down
Etiketė
Žirgyno skutėja
Etiketė


Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime5th 05 2011, 18:13

Labai gražu ir šilta Jūsų nuomonė. 833459
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Žirgyno raštininkė.
Žirgyno raštininkė.
Paulla.


Pranešimų skaičius : 469
Join date : 2010-03-11

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime6th 05 2011, 12:33

Man labai patinka. :>
Atgal į viršų Go down
kammi
Lankytojas.
Lankytojas.
kammi


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2011-05-27
Miestas : Kaunas

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime27th 05 2011, 17:19

Pats dizainas (kaip čia visi vadina stilius) tai fainas ,bet man nepatinka headeris (paveiksliukas viršui su jojikais),norėtusi ,kad jis būtu headerio formos (pailgas) ir koks gražesnis paveiksliukas,bet šiaip tai nieko prieš neturiu. O pats VŽ tai liuks <3
Atgal į viršų Go down
Ice Creamer'ė
Lankytojas.
Lankytojas.
Ice Creamer'ė


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2010-04-21
Miestas : Vilnius

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime28th 05 2011, 13:14

Kammi - niekas pailgų normaliose vž nededa.

O dabar mano nuomuonė apie Estorilą. Gal privers jus priimti kritiką ir pradėt taisytis nes, administratorių čia tiikrai daug - o žirgyne visiška betvarkė. Niekas nejudina arklių, viskas susenėję temos netvarkomos nenaujinamos. Viskas stovi vietoje. Manau kad vertėtų jums susiimt truputį ir pradėt tvarkyt vž.
Atgal į viršų Go down
Lisa*
Lankytojas.
Lankytojas.
Lisa*


Pranešimų skaičius : 239
Join date : 2009-08-09

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime28th 05 2011, 13:47

Na, aš ir šiokių tokių pastebėjimų turėčiau jums. :)
Labai stabdot su renginiais. Kas labiausiai nepatinka, tai kad vyksta registracija į tas Secretariat Stakes. Jau trečias mėnuo eina kaip ji vyksta. Tai arba darykit, arba nežinau, ištrinkit tą temą. Siūlyčiau apsikuopt ir prekybvietes, sandėliukus, senas, tikrai nebereikalingas temas išsitrint .. Ir stilių pakeist į kokį gyvesnį, nes šitas pelkės spalvos. :DD gražus backas, gražus logo, tik spalvos nelabai man. Apsileidot biškiuką. Žinau, mokslai ir lalala (patikėkit, aš viena iš tų, kurie GERIAUSIAI šiais metais žino, kad mokslai), bet tai nėra pretekestas taip apsileist. :D vistiek adminių davelnia, ir netikiu, kad visoms vienu momentu išpuolė čia tie mokslai, ir negalit susitvarkyt bent biškiuką, atnaujint temas ar dar ką .. Tiesiog norisi dar ir tokio žirgyno, be ASN, į kurį nebūtų gėda užeit. :)
Tai - draugiškas patarimas, su gerais ketinimais, taip kad merginos nepykit.
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 08:55

Dėkoju už pastabas. Bandysim keltis, stotis ant kojų.
Bei atsižvelgsime į tavo pastebėjimus. Dirbsiu kiek galėsiu. :}
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
vaiva
Lankytojas.
Lankytojas.
vaiva


Pranešimų skaičius : 103
Join date : 2011-03-17

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 11:24

Gražus stilius.
Atgal į viršų Go down
Ice Creamer'ė
Lankytojas.
Lankytojas.
Ice Creamer'ė


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2010-04-21
Miestas : Vilnius

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 12:09

Labai nuostabus stilius. Dabar manau galit žengti toliau ir atnaujinti estorilą taip kad būtų šilta žiūrėt į pranešimus.
Atgal į viršų Go down
Etiketė
Žirgyno skutėja
Etiketė


Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 12:17

Labai patinka logo ir ikonos, šiaip gal kiek tamsokas bekas, bet šiaip miela :))
Šaunuolė Jūsų nuomonė. 879770
Atgal į viršų Go down
Lyrik
Lankytojas.
Lankytojas.
Lyrik


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2010-09-26

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 12:43

Patinka viskas tiesiog, tikrai puikus stilius. ^^
Atgal į viršų Go down
Lisa*
Lankytojas.
Lankytojas.
Lisa*


Pranešimų skaičius : 239
Join date : 2009-08-09

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 13:51

Stilius visai nieko, gal kiek per margas, bet temos visos vis tiek užkištos kaip neaišku kas. Nuu išmokim pabaigt pradėtus darbus. ;D
Atgal į viršų Go down
kammi
Lankytojas.
Lankytojas.
kammi


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2011-05-27
Miestas : Kaunas

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 16:22

Stilius puikus ir headeris daug geresnis Jūsų nuomonė. 748187 Jūsų nuomonė. 879770
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Žirgyno raštininkė.
Žirgyno raštininkė.
Paulla.


Pranešimų skaičius : 469
Join date : 2010-03-11

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 17:49

Nerealus skinas. :>*
Atgal į viršų Go down
vilte80
Lankytojas.
Lankytojas.
vilte80


Pranešimų skaičius : 178
Join date : 2010-10-26
Age : 26

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime29th 05 2011, 19:11

Gražus stilius , mant tik headeris keistokas toks.. nelabai... :D
Na bet tai tik mano nuomonė :}. Šiaip viskas puiku.
Atgal į viršų Go down
Ruffian
Lankytojas.
Lankytojas.
Ruffian


Pranešimų skaičius : 243
Join date : 2009-08-07

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime18th Birželis 2011, 11:27

Manau reiktų jum pareigom susitvarkyt :| Nes aš pvz nesuprantu kas čia už viską atsakingas. Geisha vienintelė kažką veikia, o adminių krūvos. Biscuits išvis nematau, kad šitam vž lankytusi, Aistės išvis vž nematau, Seance kitam vž administratorė. Tai kam iš esmės dabar šitas vž priklauso ir kas jį prižiūri?
Atgal į viršų Go down
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime22nd Birželis 2011, 08:27

Greitu metu Estorilas atsidarys naujame forume.
Visi bus laukiami, bei pasistengsiu neužleisti taip Estorilo, kaip čia.
Laukite MŪSŲ !
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
Sponsored content





Jūsų nuomonė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų nuomonė.   Jūsų nuomonė. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų nuomonė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pirmas žingsnis į VŽ pasaulį... :: Pagrindinis pastatas.-
Pereiti į: