Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 * Magic Daude *

Go down 
AutoriusPranešimas
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Magic Daude * Empty
RašytiTemos pavadinimas: * Magic Daude *   * Magic Daude * Icon_minitime25th Kovas 2011, 15:35

* Magic Daude * 296723375723v7qenh73
Magic Daude

Žirgo vardas: Magic Daude
Žirgo veislė: Holšteinas
Žirgo lytis: Kastratas
Žirgo amžius: Šeši metai
Žirgo tėvai:TOPAZE TRIOLAIZE, QUAT'SOUS*HN
Žirgo paskirtis: Konkūras, išjodinėjimo pagrindai.
Virtualus pasiekimai:
Spoiler:
* Magic Daude * 2951712219211
Apie žirgą:
Spoiler:

* Magic Daude * 2976164029299pjrhqy7
* Magic Daude * 297616402921152oq4nuv
* Magic Daude * 297616402925kypd0ass
* Magic Daude * 297890443725o2fvwu4y
* Magic Daude * 300159040713itmgqezf
* Magic Daude * 297616402923smrpumdb



Paskutinį kartą redagavo mella, 8th Rugpjūtis 2011, 09:52. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Magic Daude * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Magic Daude *   * Magic Daude * Icon_minitime31st Kovas 2011, 12:31

Linksmai įžingsniuoju į arklides. Pasisveikinu su savo visais mylimukais.
Pribėgu prie savo naujokėlio Magic Daudie.
-Sveikas, mažį,-pasakau žirgeliui. Ryžiukas pakelia auseles ir suklūsta.
Įeinu į žirgo gardą. Magicas atsitraukia atgal.
-Nebijok,-pasakau ramiai,- tikiuosi draugausim. Ištiesiu ranka su morkyte.
Žirgas nepatikliai pažiūri į mane. Aš jam nusišypsau ir prieinu arčiau.
Žirgas atsargiai prieina prie manęs ir apuostęs morką ją suvalgo.
-Gerutissss, * Magic Daude * 330432 -pasakau žirgeliui ir prieinu arčiau. Paglostau nuo kramtimo jo judanti snukutį.
Žirgas pažiūri į mane nepasitikėjimo pilnu žvilgsniu. Prieinu arčiau ir duodu dar vieną morkyte.
Paglostau nepriekaištingą jo kaklą, nugarą.
-Nieko priprasi,- pasakau žirgeliui. Jaučiuosi kaip beprotė kalbėdama su žirgais, bet jau tokia aš, man žirgai kaip žmonės, nebylus draugai.
Duodu dar vieną morkytę. Žirgas ją tuoj pat sukramto.
-Lepunėlis būsi,- nusijuokdama pasakau. Išeinu iš gardo ir netrukus ateinu su kantaru.
Atsargiai prieinu prie žirgelio. Jis atrodo jau drąsesnis, bet nepasitikėjimo žvilgsnis vis dar išlikęs.
Duodu jam dar vieną morkytę. Patapšnoju per kaklą, mikliai uždedu kantara prisegu prie leicos.
Jau einu tik mane sustabdo. Žirgas stovi vietoj niekur nenorėdamas eiti.
-Eime mažiau,-pasakau ryžiukui.- Nagi užsispyreli,- duodama morkyte,-pasakau.
Žirgas susimąstes pažiūri į morkyte ir į mane, bet lieka vietoje stovėti.
Na ką jau su tokiu darysi, pririšu prie gardo. Išeinu ir netrukus grįžtu nešina šukų dėže.
Paglostau žirgui kaklą ir pradedu švelniai šukuoti jo karamelinį kailiuką su šepečiu.
Magic Daudie atsipalaiduoja, bet žvilgsnis vis dar lieka toks pats susikaupęs, susimąstęs, bijantis, nepasitikintis.
Duodu jam skanėstą. Paglostau jam nugarytę ir randu vietą kuria pakasius labai patinka Magic Daudie.
Dar kartą pakasau prie gogo ir žirgas užsimerkia, o lūpa net atvimpa.
Nusijuokiu, dar niekada nesu mačius tokio žirgo.
Su šukomis iššukuoju žirgui karčius, atsargiai prieinu prie užpakalio.
Paglostau prie užpakalinės kojos, kad žinotu ir neįspirtu.
Atrodo žirgas ne iš tų kurie mokėtu spardytis, iššukuoju jam uodegą.
Patapšnoju per kaklą ir duodu skanėstą. Pasilenkiu ir paglostau priekine koją, žirgas atsargiai pakelia koją ir aš jį pagyrusi, davusi skanėsta išvalau kanopą.
Taip išvalau visas keturias kanopas. Baigusi atsistoju ir nusibraukiu nuo kaktos prakaita.
-Gerulis,-pasakau ir duodu skanėsta. Pabučiuoju žirgui į snukutį, nuimu kantarą.
Į ėdžias įdedu keletą obuoliukų, morkų, skanėstų ir atsisveikinus išeinu. * Magic Daude * 86245
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Magic Daude * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Magic Daude *   * Magic Daude * Icon_minitime30th Balandis 2011, 17:51

Iš lauko įeinu į žirgyna, į man miela kampelį. Praveriu duris ir nusišypsau pamačius pakeltas žirgeliu ausytes, jos lyg radarai fiksuoja kas ką čia daro. Prieinu prie vienintelio nesusirūpinusio ir atrodo nekreipiančio dėmesį į "kas čia įsilaužė" žirgelio.
-Sveikutis,- linksmai pasakau ir pasiėmusi didele morką įeinu į žirgelio garda. Magiciukas prieina prie manęs ir patrina snukutį į pilvą. Apsikabinu savo ryžiuka ir pakšteliu bučiuką į snukutį. Žirgas iš pasitenkinimo sužvengia ir aš jam duodu morkytę, tada jis išsišiepia ir palinguoja galvą. Išeinu iš gardo ir greitai grįžtu su kantaru ir leica. Pasigaunu Magic Daudie galvą ir švelniai uždedu kantarą, tada prisisegu jį prie leicos ir sunkiais žingsniais išsivedu iš gardo. Prisirišu ir pradedu apsivalymo procedūrą. * Magic Daude * 545435 Pirmiausia pradedu nuo kanopų, su gramžtuku išvalau visas keturias Magico kojas, tuo pačiu užvynioju žydrus bintus, tada atsistoju ir paskubomis iššukuoju kailį, tada karčius, o galiausiai ir uodegą. Kad Magiciukas būtų dar gražesnis greitai surišu uodegą eglute ir surišu su mėlinu kaspiniuku, tada taip pat surišu ir karčius. Atsidūstu kai pagaliau darbas baigtas. * Magic Daude * 1168 Uždedu žirgeliui ant nugaros žydrą pobalnį, mėliną paminkštinimą, užkeliu balną. Ant balno uždedu kailiuką, pavarža priveržiu balną. Prieinu prie ramiai stovinčio Magico galvos, už ramu stovėjima jis gauna morkytę.Kol žirgis susidomėjęs uostynėja morką uždedu jam ant ausyčių žydrą ausinuką. Kai pagaliau sukramto, nuimu kantarą ir pradedu kišti žąslus žirgui į burną. Aišku jam tas nepatinka, jis pradeda muistytis ir kilnoti galvą, tenka sugrūsti visus pirštus jam į burną, kad ikiščiau žąslus, nenoromis įkišus žąslus uždedu kita kamanų dalį. Ant kapsulės uždedu paminkštinima, susegioju visus kamanų dirželius. Prisiveržiu daugiau pavaržą.
-Na tai ką žydriau eisim?,-paklausiu žydrai pabalnoto žirgo. Atsako aišku nesulaukiu, tad užsidedu apsaugine liemenę, pirštines, pasiimu šalmą. Paėmusi vadeles į rankas nusivedu žirgelį link maniežo.
***
Grįžtam jau vėlai. Pastebiu, kad visi žirgai jau snūduriuoja, tad skubindama lėta Magico žingsnį šiaip ne taip nusivedu jį pagaliau prie gardo. Susistabdau ir uždėjus kantarą pririšu prie gardo. Greitai atsegu ir nuimu pavaržą, tada balną ir viską su juo (pobalnį ir paminkštinima)Patapšnoju per šlapia žirgo nugarą.
-Gerai padirbėjom šiandien,-pasakau ir atsitupiu nuvynioti bintų. Kaip pagaliau atrodo po amžinybės juos susuku į rytinėlius ir padedu prie gardo žirgas jau prisimerkęs žiūri į mane. Greitai išlaisvinu jį nuo kamanų ir uždedu kanarą. Pagaliau ant nugarytės užmetu jam poponą. Įsivedu jau nusivariusi nuo kojų Magica į gardą. Patapšnoju jam per kaklą ir į ėdžias įmetu dvi dideles saujas avižų. Iškarto Magic Daudie atsiranda jėgų ir jis puola prie gardumyno. Dar kartą patapšnoju jam per kaklą ir patraukiu išėjimo link. * Magic Daude * 355586
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Magic Daude * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Magic Daude *   * Magic Daude * Icon_minitime31st 05 2011, 11:33

Ateinu nuo Charon gardo pas Magic Daudie.
-Sveikutis,-pasakau arkliukui stovinčiam garde ir kramtančiam šieną.
Greitai atsitempiu šukų dėžę ir pasiiėmusi kantarą su leica įeinu į žirgio gardą. Ryžiukas švelniai prisiglaudžia prie manęs ir pradeda trinti galvą į šoną. Paglostau jam galvą ir duodu morkytę. Kol jis ją kramto uždedu kantarą ir prisisegu prie leicos. Pačepsėjas jis dar mane apseilioja ir tik tada išeinam iš gardo. Duodu jam cukraus gabalėlį ir nusijuokiu iš jo keistos mimikos. * Magic Daude * 336105 Žirgas apsilaižo ir patrina galvą man į pilvą.
-Ne drauguži, daugiau negausi,-pasakau ir pririšu leica prie gardo virbų. Iš dėžės išsiimu kanopų gramžtuką. Tūpčiodama išvalau žirgui visas keturias kanopas ir tuo pačiu uždedu ant visų keturių kojų kanopų ir kojų apsaugas. Patapšnoju žirgui per kaklą pritrėkšdama musę. Migica's pasipurto, pasimuisto. Greitai su kietu šepečiu ištrinu sukamaisiais judesiais žirgui kailį, tada su minkštesniu šepečiu nubraukiu dulkes. Padedu šepečius atgal į dėžę ir pasiėmusi šukas iššukuoju uodegą, o galiausiai ir karčius. Numetu šukas į dėžę ir iš jos išsitraukiu purškiklį nuo musių. Išpurškiu žirgui visą kailį, o tas net pasiražo. Kol džiūsta prieinu prie žirgo snukučio ir duodu dar viena gabaliuką cukraus. Žirgis kaip smakas jį praryja ir pradeda prašyti dar.
-Ak tu paprašaika,- patapšnoju žirgui per kaklą ir atsitempiu inventoriu balnojimui. Pirmiausia ant nugaros uždedu mėliną pobalnį, juodą paminkštinimą, užkeliu balną. Su pavarža priveržiu žirgui balną. Prieinu prie Magico snukučio. Nuimu kantarą, uždedu mėliną ausinuką ir įkišusi žąslus uždedu kamanas. Susegioju visus dirželius. Išgirdusi, kad Charon jau trypia žemę prisisegu Magic Daudie prie kordo ir nusivedu pas Charon. Kaip ir tykėjausi žirgai apsiuosto ir gražiai nueina tempdami mane paskui į lauko vaikimo aikštelę.
******
Po varginančios treniruotės, visi trys šlapi * Magic Daude * 1168 pareinam į arklidę. Pririšu Magic Daudie prie gardo ir nusivedu Charon prie jo gardo. Greitai jį nubalnojusi ir uždėjusi poponą įvedu į gardą ir atbėgu prie Magic Daudie gardo. Paglostau miegančiam mažiui snukutį. Atlaisvinu ir nuimu pavaržą, o su ja ir likusi inventoriu. Užmetu žirgui ant nugaros prakaitinį poponą. Pasilenkiu ir nuimu kanopų ir kojų apsaugas. Atsistoju ir , kad ilgiau nereiktu mažiaus kankinti nuimu kamanas, tada ausinuką ir uždedu kantarą. Įsivedu jį į gardą. Nuimu kantarą ir pabučiuoju į snukutį.
-Puikiai šiandien padirbėjot,-pasakau ir duodu taip mėgstamą gabaliuką cukraus. Žirgas iš karto atgauna jėgas. Pasimuisto ir nuveda mane prie ėdžių. Į jas įverčiu visą maišelį obuolių kuriuos taip mėgsta Magic Daudie. Dar kartą paplekšnoju žirgui per kaklą ir išeinu uždariusi duris. * Magic Daude * 956998
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





* Magic Daude * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Magic Daude *   * Magic Daude * Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
* Magic Daude *
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mellos ir Slaptukes privačios arklidės.-
Pereiti į: