Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 *Darley*

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Darley* Empty
RašytiTemos pavadinimas: *Darley*   *Darley* Icon_minitime8th Sausis 2011, 18:25

*Darley* Darley42

Darley


Vardas-Darley.
Lytis- Eržilas.
Veislė-Holšteinas.
Metai- 6m
Paskirtis- Išjodinėjimas.
*Darley* Darley22
Apie žirgą:
Spoiler:
*Darley* Darley27
*Darley* Darley12
*Darley* Darley34
Prie žirgo gardo:
*Darley* Darley


Paskutinį kartą redagavo mella, 8th Rugpjūtis 2011, 10:20. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Darley* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Darley*   *Darley* Icon_minitime16th Sausis 2011, 13:55

Visa šlapia įbėgu į arklides.
-Sveiki visi,-pasakau sužvengusiems žirgeliams. *Darley* 333875 - Kai pasiilgau jūsų visų,- ištraukiu dideli maišeli su morkomis ir įdedu kiekvienam į ėdžias.
Prieinu prie Darley.
-Sveikutis,- linksmai pasakau ir paglostau iškišta žirgo nosyte. -Šaaa tik kitiems nesakyk,- nusijuokusi pasakau ir duodu jam dar viena morkytę. Žirgas juokingai ją sukramto.
Aš pasilenkiu, paiimu šukų dėžę. Atidarau duris ir įeinu į naujokėlio gardą. Dar kartą paglostau jo nepriekaištinga snukutį. Paiimu šepetį ir pradedu šukuotį, iššukuojų nugarą, pasilenkiu išvalau kanopas, su minkštu šepečiu nubraukiu dulkes.
-Na palūkėk truputį, einu atsinešiu inventoriu,-pasakau žirgui ir kaip kulka nulekiu į balninę.
Greitai grįžtu su inventorium. Įeinu pas Darley. Žirgas priglaudžia savo galvytę man prie šono.
- Ak tu gudruoli,-pasakau žirgui,- aš tau vienam gi negaliu duoti skanėstų. *Darley* 428439
Aš iš kišenės ištraukiu ir duodu jam dar viena morkytę.
-Oj išlepinsiu tave,- *Darley* 231907
Uždedu žirgui žalia pobalnį, paminkštinimą, uždedu balną. Viska priveržiu pavarža. Greitai užmetu ausinuką, tada uždedu kamanas. Kad būtu Darliukui patogiau ant nosiuko kapsulės uždedu kailiuką. Pasilenkiu ir uždedu ant kojų apsaugas. Paiimu žirgą už padelių ir išsivedu iš gardo. Mes nueiname link maniežo.

****
Su siaubu akimis pareinam iš maniežo.
-Ei drauguži, tu jau saugus,-pasakau ir nusijuokiu. Paglostau žirgui kaklą ir įvedu jį į gardą.
Greitai nubalnoju, uždedu poponą.
-Na iki,-pasakau uždarydama duris, bet mane sustabdo Darley žvengimas.
-Ak atleisk vos nepamiršau,- įdėjau jam kelias morkytes į ėdžias,- skanaus pupulį.*Darley* 731711
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Darley* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Darley*   *Darley* Icon_minitime12th Kovas 2011, 11:23

Ateinu prie Darley gardo. Žirgas pakelia galvą ir pažiūri rimtu žvilgsniu lyg būčiau baubas.
-Sveikutis,-pasakau žirgui ir įkišu ranka paglostyti. Žirgas patrina snukuti man į delną ir jau žiojasi kasti, bet aš greitai sureaguoju ir patraukiu.
-Na tu ir besotis,- pasakau Darley. Pasilenkiu ir pasiimu šukų dėžę.
Įeinu į žirgo gardą. Padedu ant žemės dėžę ir pasiimu kantarą su leica.
Žirgas supratęs, kad dėsiu kantara pradeda trauktis.
-Nu tu ir bailiukas,-pasakau eržiliui. Iš kišenės ištraukiu jo taip dievinama morką.
Ištiesiu ranką ir žirgas kaip kulka prilekia prie manęs pasiimti skanėsto na, o aš tuo tarpu uždedu jam kantarą ir prisirišu jį prie gardo.
Su kietu šepečiu ištrinu jau amžinybę nešukuota jo kailį.
Su švelnesniu šepečiu nubraukiu dulkes, greitai iššukuoju karčius.
Prieinu prie uodegos. Aišku žirgas pajautęs metą vieną spyrį.
-Vis dar jautiesi laukinukas ka?,-paklausiu žirgo ir grubiai paėmus uodegą iššukuoju ją kol žirgas man neįspyrė.
Na aišku Darley yra Darley jis pradeda muistytis, spardytis.
-Eiii,- *Darley* 316308 jau supykus surinku.
Pabaigiu iššukuoti uodegą ir greičiau iš ten išeinu. Padedu šukas ir pasiimu gramžtuka.
"Na dabar jau teks man vargti"-pamanau. Atsargiai pasilenkiu prie priekinių kojų.
Nuo šlaunies paglostau žirgui koją ir šis mano nuostabai pakelia koja pats!
Na čia tai pasiekimas. Aš greitai išvalau jam kanopą ir atsistoju. Paplekšnoju per kaklą ir duodu dar vieną morkyte.
-O, kad visada toks angeliukas būtum, *Darley* 456367 -pasakau Darley skaniai valgant morką.
Pasilenkiu ir išvalau antrąją koją. Na ateina laikas prie galinių, dabar tai bus darbo.
Prieinu prie žirgo užpakalio. Kaip ir tikiuosi žirgas pasimuisto ir jau kelia koją spirt, bet aš ją pagaunu ir mikliai išvalau Darley nesupratus kas vyksta.
Prieinu prie kito šono. Šįkart žirgas jau nesispardo, tad aš be vargo pakeliu koją ir išvalau ją.
Patapšnoju tam velniui per kaklą ir tuoj pat grįžtu su inventorium.
Uždedu Darley ant nugaros žalią pobalnį, rudą paminkštinimą, užkeliu balną.
Žirgas piktai pasižiūri į mane, bet aš nekreipdama dėmesio iš visos jėgos priveržiu pavaržą.
Pasilenkiu ir greitai ant visų keturių kojų uždedu tam nenaudėliui apsaugas.
Patapšnoju žirgui per kaklą už tai , kad nesispardė. Duodu jam morkyte ir kol jis ją valgo nuimu jam kantarą ir uždedu ausinuką.
Paglostau jam nosiuką ir duodu dar vieną morką. Kol žirgas susidomėjęs ją kramto aš pasinaudoju proga ir įkišu žąslus, tada uždedu kitą kamanų dalį.
Na dabar prasideda karas. Darley pašoką ir pradeda tampytis kaip krečiamas traukulių.
-Eiii, vyruti ramiau, *Darley* 838349 -pasakau žirgui ir pagaunu vadeles. Žirgas nurimsta tik gavęs dar vieną morkytę.
"Priklausomas nuo morku"-pamanau apie Darley. Šiaip ne taip išsitempiu jį iš gardo.
Prakišu korda per vieną žąslo kilpą tada perkeliu per ausytes ir prisegu prie kitos žąslo kilpos.
Užsidedu pirštines, nors jos vargu ar man pagelbės vistiek nuo kordo liks pūslės ,nes Darley gali išlaikyti tik labai labai stiprus žmogus.
Pasiimu poponą ir galiausiai botagą, taip nemėgstama žirgų. Darley išplečia akis lyg pamatęs vaiduoklį.
Paslepiu botagą už nugaros ir nusivedu Darley į maniežą.
***
Išvargę pareinam į arklides. Žirgas pavargęs, neturėdamas jėgu pasiduoda ir aš jį lengvai įvedu į gardą. Nuimu jam popona, atsegu pavaržą, nuimu balną, paminkštinimą, pobalnį. Užmetu pakaitinį poponą. Nuimu kamanas ir ausinuką.
Patapšnoju Darley per kaklą.
-Kad ir koks tu būtų velniukas aš vis tiek tave myliu, *Darley* 833459 -pasakau žirgui ir apsikabinu. Žirgas padeda man ant peties galvą lyg suprasdamas ir švelniai grypšteli.
-Ak taip užmiršau morkas,- pasakau ir atsinešu didžiulį maišą morkų. Įpilu jas į Darley ėdžias ir žirgas pripuola kaip neėdęs valgyti. Dar kartą patapšnoju jam per kaklą ir išeinu pas kitų žirgų. *Darley* 248344
Atgal į viršų Go down
Chameleone
Žirgyno odontologė.
Chameleone


Pranešimų skaičius : 360
Join date : 2010-03-29
Age : 28
Miestas : Wln žirgų mylėtojų sostinė

*Darley* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Darley*   *Darley* Icon_minitime8th Balandis 2011, 12:39

Ateinu į žirgo gardą ir atlieku:
Atšakų įstrigusių tarp dantų traukimą;
Dantų profilaktinė apžiūrą (dantukai sveiki);
Žirgo sąkandžio apžiūrą ir tvarkymą (sąkandis geras);
Paprastas burnos ertmės tikrinimą (burnos ertmė sveika).
Ūsų bei barzdos plaukelių kirpimą.
Viską baigus paglostau arklį ir išeinu.

Lauksiu po metų arba anksčiau, jei iškils kokių problemų.

2011.04.08
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

*Darley* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Darley*   *Darley* Icon_minitime15th Balandis 2011, 10:13

Žirgas ganyklose iki Balandžio 25dienos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





*Darley* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *Darley*   *Darley* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
*Darley*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mellos ir Slaptukes privačios arklidės.-
Pereiti į: