Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 * Fabulo *

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime4th Gruodis 2010, 14:30

* Fabulo * Img174y
Fabulo

Žirgo vardas: Fabulo
Žirgo veislė: Trakėnas
Žirgo lytis: Kastratas
Žirgo amžius: Penki metai
Žirgo paskirtis:Konkūras,išjodinėjimas.
* Fabulo * Img1781e
Aprašymas- Draugiškas, mielas žirgas. Kartais velniukas, bet treniruočių metu tikras susikaupimo įsįkūnimas. Žirgas nepaprastai mėgsta levadas, kitus žirgus, na tik jam kartais nelabai pavyksta su eržilasi susibendrauti, bet su kumelėmis jisai gali būti bestas ;D
Iš pirmo žvilgsnio įsimylėjau šita gražuoliuką.
* Fabulo * Img377i
Fotoalbumas:
Spoiler:
Prie Fabulo gardo:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo mella, 16th Birželis 2011, 09:07. Redaguota 12 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime6th Gruodis 2010, 13:50

Po pamokų atskubu į arklides. Pasisveikinu su visais žirgais, numetu kuprine į kampa ir nubėgu prie Fabulo gardo. Žirgas pakelia galvą ir įdėmiai nužvelgia mane.
Aš nusišypsau į rankas paiimu kantara ir leica- kuriuos beje nušvilpiau nuo Mazarati.
Įeinu į Fabulo gardą. Žirgas pasitraukia ir nepatikliai į mane pažiūri.
-Viskas gerai, biče ;D- pasakau žirgeliui ir paėmus į rankas morka sėkmingai jam ją sušeriu. Na kai labiau išsidrąsinam uždedu žirgui kantarą. Išeinu iš gardo pasiimti apsaugų, žirgas meiliai iškiša savo galvute ir pažiūri ką aš ten darau,"Diev koks meilumo įsikūnimas"-pamanau, paglostau tą jo susidomėjusi snukuti ir duodu morką.
Įeinu į gardą, sėkmingai uždedu jam apsaugas. Atsistoju prisirišu Fabulo prie leicos.
Išsivedu iš gardo. Prigriebiu dar botaga, pirštines, mes patraukiame link maniežo.
***
Linksmi parbildame prie gardo. Aišku Fabulo nebūtu Fabulo jei su visais žirgas neapsiuostytu. Pagaliau man pavyksta jį atitempti prie gardo. Mes nenoriai įeinam į gardą. Nuimu žirgeliui kantarą, pasilenkiu nusegu apsaugas. Užmetu poponą.
Duodu butuka į jo meilu snukuti. Į ėdžias įdedu kelias morkas, skanėstus.
-Na iki lepunėli,-dar kartą paglostau jo meilų snukuti, išeinu pasiimti kuprinės. * Fabulo * 333875
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime11th Kovas 2011, 12:40

Tyliai įeinu į arklides. Man į veidą plūstelį šiluma. Nusikratau nuo pirštinių sniegą.
"Ot tai tau, pavasaris, bet žiema dar nesitraukia"-pamanau.
Nusliūkinu link Fabulo gardo.
-Sveikutis,- pasakau savo bėriui. Pasidedu apsnigtas pirštines ir striuke.
Pasileniu ir pasiėmusi šukų dėžę įeinu į žirgelio gardą. Žirgas meiliai priglaudžia man prie kišenės snukutį. Aš duodu jam didžiulę morką. Šis patenkintas ją suvalgo. Pasigavus jo galvutę uždedu kantarą ir prisirišu su leica prie gardo. Pasiėmus kietą šepetį ištrinu jam kailį, tada su minkštesniu nubraukiu dulkes. Žirgas nekantraudamas pradeda kramtyti leica.
-Ne draugužį,- glostydama jam snukutį tariu- Leica nevalgoma * Fabulo * 38368 vietoj to duodu jam dar viena milžiniška morką. Be problemų su gramžtuku išvalau jam visas keturias kanopas, kad nereikėtu vėl lankstytis iškart uždedu visas keturias apsaugas. Sudedu šukas į dėžę ir išnešu iš gardo. Netrukus pareinu su inventoriumi. Uždedu Fabului ant nugaros mėliną pobalnį, rudą paminkštinimą, užkeliu balną. Pasiimu pavaržą. Ant jos uždedu kailiuką. Priveržiu pavarža balną. Patapšnoju žirgui per kaklą. Pasiimu į rankas jo nemėgstamas kamanas. Apglėbusi jo snukutį nuimu kantarą, įgudusia ranka įkišu žąslus ir uždedu likusia kamanų dalį. Taip greitai viską atlieku , kad žirgas net nespėja susigaudyti, o kai pajaučia burnoja metalo skonį šoktelį į viršų išsigandęs.
-Vau,- ramiai pasakau ir nuraminu žirgą. Persimetu vadeles į priekį. Susegioju visus kamanų dirželius, ant nosies kapsulės uždedu kailiuką.
Išsivedu žirgą iš gardo. Pasiimu šalmą, pirštines, užsidedu apsauginę liemenę. Paiimu poponą ir nusivedu žirgą į maniežą, nes lauke vis dar sningą.
***
Grįžtam po treniruotės suplukę. Greitai nubalnoju žirgą, nuimu kamanas ir kojų apsaugas.
Užmetu jam poponą. Į ėdžias įmetu skanėstų glėby. Patapšnoju žirgui per kaklą ir ptaraukiu link kitų žirgų.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime25th Kovas 2011, 13:36

Ateinu pas Fabulo.
-Sveikutis,-pasakau bėriui ir šis palinguoja galva.
Pasiimu kantarą su leica ir įeinu į žirgo gardą.
Patapšnoju žirgui per kaklą.
-Na tai ką eisim prasimankštinti?,- pasakau duodama obuoliuką.
Žirgas tik pakarto ausimis. Pasigaunu su dešine ranka jo galvytę ir uždedu kantarą.
Prisisegu jį prie leicos ir išsivedu iš gardo.
Prisirišu prie gardo virbų. Pasiimu kietą šepetį, iššukuoju kailį.
Tada su minkštesniu nubraukiu dulkes. Iššukuoju karčius, uodegą.
Už gerą stovėjima duodu žirgui morkytę ir kol jis kramto pakėlus po vieną koją išvalau kanopas.
Patapšnoju žirgui per blauzda baigus valyti. Žirgas ramiai sau snūduriuoja stovėdamas.
" Mes tą tinginiuka išjudinsim-pamanau"
Uždedu žirgui ant nugaros žalią pobalnį, paminkštinimą.
Uždedu balną, priveržiu jį su pavarža. Patapšnoju žirgui per nugarą, kad atsibustu.
Šis tik pakelia galvą, pažiūri į mane ir vėl ją nuleidžia.
Paglostau jam snukutį, nuimu kantarą ir uždedu vaikymo kamanas.
Prisegu kordą. Visiškai užmiršus uždedu žirgui ant visų keturių kojų apsaugas.
Šiaip ne taip neskubėdami išjudam link lauko aikštelės.
***
Pareinam vos vilgdami kojas. Fabulo vos vos vilgdamas kojas eina paskui mane.
Nuimu jam kamanas, uždedu kantarą ir pririšu prie gardo.
Atveržiu ir nuimu pavaržą, balną, pobalnį, paminkštinimą.
Padedu daiktus prie gardo. Pasilenkiu ir nuimu kojų apsaugas.
Užmetu žirgui ant nugaros prakaitini poponą.
Įvedu į gardą. Nuimu kantarą. Paglostau žirgui nugarą ir šis meiliai prisiglaudžia.
Paglostau žirgui snukutį, duodu butuką.
Į ėdžias įmetu kelias užtarnautas morkas.
Uždarau gardo duris ir išeinu pas kitų žirgų. * Fabulo * 248344
Atgal į viršų Go down
Chameleone
Žirgyno odontologė.
Chameleone


Pranešimų skaičius : 360
Join date : 2010-03-29
Age : 28
Miestas : Wln žirgų mylėtojų sostinė

* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime8th Balandis 2011, 12:40

Ateinu į žirgo gardą ir atlieku:
Atšakų įstrigusių tarp dantų traukimą;
Dantų profilaktinė apžiūrą (dantukai sveiki);
Žirgo sąkandžio apžiūrą ir tvarkymą (sąkandis geras);
Paprastas burnos ertmės tikrinimą (burnos ertmė sveika).
Ūsų bei barzdos plaukelių kirpimą.
Viską baigus paglostau arklį ir išeinu.

Lauksiu po metų arba anksčiau, jei iškils kokių problemų.

2011.04.08
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime9th Balandis 2011, 14:43

Ateinu į arklides. Pasisveikinu su žirgeliais ir ateinu prie Fabulo gardo.
-Sveikas draugužį,-pasakau žirgeliui ir pasiėmusi į rankas kantara su leica įeinu į žirgo gardą. Patapšnoju jam per kaklą ir ant galvos uždedu kantarą, prisisegu prie leicos ir išsivedu iš gardo.
-Na tu ir purvinas,-pasakau pasižiūrėjus į visą jo murzina kailį. Mes patraukiame link arklidžių gale stūksančios prausyklos.
***
Pareina švarūs, gražūs ir kvepėdami bananu kvapu.
Prisirišu "Beždžioniuka" * Fabulo * 545435 prie gardo ir pasiimu gramžtuką kanopoms. Pasilenkiu ir išvalau visas keturias kanopas, išvaliusi tuo pačiu užvynioju mėlinus bintus ant visų keturių kojų. Pagiriu žirgą už ramų stovėjimą ir duodu morkyte. Bėriui ant nugaros uždedu mėliną pobalnį, rudą paminkštinimą, užkeliu balną. Pasiimu pavaržą, ant jos uždedu kailiuką ir prisegus prie balno jį priveržiu. Per galvą užmaunu žirgui krūtindiržį ir prisegu jį prie pavaržos ir balno. Nuimu žirgui kantarą, vietoj jo uždedu mėliną ausinuką ir užmaukšlinu kamanas. Fabulo nenoriai išsižioja ir leidžia įkišti žąslus, tada uždedu likusia kamanų dalį.
-Na bedžione keliausim?,-paklausiu žirgio.
Prieinu ir priveržiu dar stipriau pavaržą, nes nenaudėlis išpūčia pilvą. Užsidedu pirštines, pentinus,apsauginę liemenę. Pasiimu šalmą ir poponą. Mes patraukiame link lauko.
***
Grįžtam siaubingai pavargę ir ištroškę. Iškart puolam su Fabulo į gardą, žirgas godžiai pradeda gerti vandenį iš gertuvės, o aš iš buteliuko. Atsigėrusi atsipučiu.
-Gerai padirbėjom šiandien ką?-patapšnoju vis dar geriančiam žirgui per kaklą. Kol jis geria pasilenkiu ir nuvinioju bintus, tada atveržiu, atsegu ir nuimu pavaržą ir krųtindiržį.
Kai žirgas atsigeria greitai paskubomis nuimu pobalnį, paminkštinimą ir balną, užmetu jam ant nugaros poponą, kad nesušaltu peršilęs. Pasigaunu jo galvelę ir nuimu kamanas su ausinuku. Paglostau nuo vandens drėgną žirgo snukutį ir nusijuokiu vis dar užuodusi bananų kvapą sklindanti nuo žirgio kūno * Fabulo * 336105 Į ėdžias įdedu žirgui saują avižų, morkų, keletą runkeliu. Patapšnoju Fabului per kaklą ir išeinu pas kitų žirgų.

Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime15th Balandis 2011, 10:12

Žirgas ganyklose iki Balandžio 25dienos.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime16th Birželis 2011, 08:58

Tyliai įslenku į arklides. Mane užvaldo pasakiškas jausmas, pasijaučiu kaip namuose. Pasisveikinu su visas žirgeliais ir nueinu prie neprilipusio žirgelio. Sustoju ties Fabulo gardu.
-Sveikutis,-pasakau žirgui ir įkišusi ranka paglostau jam snukutį. Teks su juo susibendrauti, o jei ir toliau jis man bus svetimas manau teks, kad ir kaip skaudu jį atiduoti kamnors kas juo rūpinsis labiau nei aš. Pasiimu kanatarą ir leica. Atidarau gardo duris, o prie jų jau pamanau liūdnai stovinti vienišą žirgelį. Nusišypsau jam ir paglostau snukutį. Žirgas net sudreba nuo prisilietimo, žengia arčiau ir prisiglaudžia prie manęs. Aš jį apkabinu ir pasakau.
-Tikiuosi susidraugausime,- * Fabulo * 456367 patapšnoju jam per kaklą ir uždedu kantarą, galiausiai prisisegu prie leicos. Mes išeinam iš gardo. Patapšnoju žirgui per nugarą ir šis pralinksmėja. Prisirišu jį prie gardo ir atsitempusi šukų dėžę pradedu darbuotis.
-Vaje kaip apsileidom,- graužiama sąžinės imdama kieta šepetį pasakau. Kruopščiai trindama sukamaisiais judesiai bėriui nugara ištrinu visus murzius, tada su minkštu šepečiu nubraukiu dulkes ir mes atgyjam, bėriui kailis pradeda net švytėti. Pasilenkiu ir minkštu šepečiu nuvalau nešvarumus nuo kojų, tada be vargo pasikėlus koją išvalau kanopą, taip išsivalom visas keturias kanopas. Baigusi darbą patapšnoju žirgui per koją.
-Gerulis,-pasakau ir atsistojusi paglostau jam snukutį ir duodu morkytę.
Atsitempiu balnojimo daiktus. Pamanau gal jam uždėti parišimus, bet apsigalvoju, pabandysim padirbėti su galvos sulenkimu kaip aš sakau natūraliuoju būdu.
-Na mes ir storuliai,- nusijuokiu iš žirgo kabančio pilvo. Žirgas juokingu žvilgsniu pažvelgia į mane, o aš susimąstau ar tikrai norėčiau jį atiduoti. Uždedu bėriui ant jo nuostabios nugaros smėlio spalvos pobalnį, tada rudą paminkštinimą, užkeliu konkūro balną. Atsitempiu pavaržą su pilvo apsauga ir prisegusi prie balno priveržiu jį. Pasilenkiu ir ant kojų užvynioju žirgui smėlio spalvos bintus. Atsistoju ir pažiūriu. Fabulo atrodo super, styliovas, nes smėlio spalvos inventorius labai gražiai šviečiasi ant jo kailio. Patapšnoju žirgui per kaklą, o tas jau atsisuka laukdamas skanėsto, bet sulaukia žąslu skonio. Greitai uždedu likusia kamanų dalį, nes žirgas jau neramiai pradeda muistytis. Ant nosies kapsulės uždedu paminkštinimą ir, kad būtų patogiau dar uždedu už ausų. Užsidedu pentinus ir pirštines. Į rankas pasiimu šalmą ir pasiėmusi pavadukus nusivedu žirgą link lauko aikštelės. * Fabulo * 96359
***
Atžingsniuojam lyg du bebrai šlapi, smėliuoti, o dar negana to basomis kojomis. Nusivedu žirgą prie gardo ir išsigręžiu plaukus. Oj vandens tai kaip iš kibiro pilti * Fabulo * 336105 po manęs palieka balutė, bet niekis išdžiūs. Pirmiausia pasilenkiu ir nuimu žirgui nuo kojų baisius smėliuotus bintus, tada atsistoju ir nuimu ne ką geriau atrodančia pavaržą su balnų ir jo priedais. * Fabulo * 545435 Atsistoju ant pirštų galiukų ir nuimu žirgui kamanas, tada uždedu kantarą. Pažiūriu į smėlio krūva prie gardo. Atsinešu šepetį ir išvalau arklides. Tada greitai nusiimu šlapias jojimo kelnes, marškinius ir šalmą. Padedu juos džiūti ant saulutės, tada apvelku kitus marškinėlius ir užsidedu paprastus šortus. Isikišu į šlepkes ir nušliurpinu prie Fabulo. Prisisegu mažiu prie leicos( visa tą laiką jis ramiai stovėjo prie gardo ir niekur nėjo nors buvo nepririštas)pasiimu gūnia ir mes nueiname link lauko.
Spoiler:
Ateiname švaručiai į arklidę. Įvedu žirgą į gardą. Nuimu jam kantarą ir numetu ant žemės. Nuimu gūnią( kam aš ją iš vis dėjau? * Fabulo * 536879 ) Patapšnoju žirgui per kaklą ir uždedu poponą nuo musių. Žirgas pakramto ėdžias, bet jose nieko neranda. Atnešu ir su kaupu jam pripilu avižų, tada papildų žirgams. Kai šis viska sudoroja, o sudoroja greitai įdedu kelias morkas, įmetu obuoliukų. Dar kartą patapšnoju žirgeliui per kaklą ir palikusi išeinu pas kitų žirgų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





* Fabulo * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Fabulo *   * Fabulo * Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
* Fabulo *
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mellos ir Slaptukes privačios arklidės.-
Pereiti į: