Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Boys At Tosconova (USA)

Go down 
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Boys At Tosconova (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Boys At Tosconova (USA)   Boys At Tosconova (USA) Icon_minitime13th Lapkritis 2010, 20:00

Boys At Tosconova (USA) 33625031
    BOYS AT TOSCONOVA
    • žirgo veislė : Anglų grynakraujis.
    • žirgo amžiu: 2 metai.
    • žirgo lytis : Eržilas
    • žirgo paskirtis : Lygiosios lenktynės.
    • žirgo žokėjas : Ramon A Dominguez.
Žirgas priklauso man nuo: 2010-11-13


Boys At Tosconova (USA) Catshyc

Boys At Tosconova - jaunas tačiau jau nuskynęs dvi prizines vietas. Daug kalbėti apie jo pasiekimus negalima, bet manau, jog jis bus ganėtinai neblogas žirgas. Tačiau kaip ir priklauso visiems sportininkams, eržilas pasižymi charakteriu. Jis nepaprastai jautrus, dirglus viskam ir išsigąsti gali betkur. O kur dar šio žirgo žaismingmas ir jaunatviška energija. Hipodrome jam kartais atrodo, jog jis atėjo paišdykauti, tad apšylime bus ne pyragai. Tačiau kai šis gražuolis gauna išsvajotą galimybę pranešti raitelį ant kupros kiek tiek kojos neša jis tai padarys ir patikėkit manim ne bet kaip. Boys tik pradėjo savo karjerą, tad reikia laukti ir tikėti, kad ši veltui nenueis. (Monika)
Boys At Tosconova - Tai nuostabaus grožios eržilėnas, kuris man patiko senokai. Susiradusi jį, kaip visada ir visus kituys arkliukus parodžiau Biscuits. Nežinojau ar laikyt jį ar ne, bet Biscuits pasiime jį pirmaiau. Pati ilgai nepalaikius, ar net nelaikius, pardavė jį Monikai. Pas ją šis gražutis irgi ilgai neišbuvo. Jis atsidūrė pas Lisa. Lisa turbūt net jo nelaikė ir galiausiai Boys atsidūrė pas Ruffian. Ši jį išlaikė ilgiausiai nei visos kitos buvusios jo savininkės. Kaip matoto, arkliukas apkeliavo tikrai ne mažą kelią. Ir galiausiai, jis atsidūrė pas mane. Ilgai jo norėjau, ir pasitaikius progai čiupau. Labai džiaugiuosi, kad šis juodbėriukas dabar priklauso man. Pastebėjus, jis turi tikrai geras ir greitas kojas. Bet jo išvaizda dar įspūdingesnė. Jis tiesiog kerinamo grožio arkliukas, kuris kaip magnetas traukia. Štai toks yra Boys At Tosconova.

Virtualūs pasiekimai:
2010.11.03 Lenktyninių žirgų paroda Žirgų Pasaulyje 3rd

Žirgo realūs startai:
M / D / M Lenktynių pavadinimas Vieta
4/30/10 Kentucky Juvenile Stakes - G1 2nd
7/02/10 Maiden Special Weight 1st
9/06/10 Three Chimneys Hopeful Stakes - G1 1st
11/06/10 Grey Goose Breeders' Cup Juvenile - G1 2nd


Boys At Tosconova (USA) Boysattosconova
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
 
Boys At Tosconova (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off topic'as. :: Sandėliukas. :: Arklidės. :: Arklidės.-
Pereiti į: