Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Curlinello (USA)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Curlinello (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Curlinello (USA)   Curlinello (USA) Icon_minitime23rd Spalis 2010, 08:25

Curlinello (USA) 4918235070f08067f397z

Žirgo vardas: Curlinello.
Žirgo veislė: Anglų grynakraujis.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo amžius: Dveji metai.
Žirgo gimimo data: 2008.01.08.
Žirgo kilmė: Smart Strike (Mr. Prospector) x Colonella (Plesant Colony).
Žirgo paskirtis: Lygiosios lenktynės.
Žirgas man priklauso nuo 2o1o.1o.2o.
Žirgo aprašymas: Tai mano pirmasis dvimetis eržilas, su kuriuo pasiryžau dirbti, stengtis siekiant naujų pergalių, pasimokius iš karčių klaidų. Tai buvo pirmasis dvimetis eržilas, kuris iš viso patraukė mano dėmesį. Taip, buvo gražių, buvo greitų, su puikiais pirmaisiais startais. Bet šį kartą mane patraukė jis- Curlinello. Su tikrai neblogais startais, su beprotišku noru laimėti, pasiryžimu kovoti net tada, kai nebelieka jėgų ir tikslo. Tai žirgas, į kurį pasižiūrėjus supranti, kad kažką pasiekti yra nesvajonė, o tikslas, kad nieko nėra neįmanomo, kad nors ir tolimiausi dalykai gali būti ranka pasiekiami. Ir tai, kad šalia esantys gali būti taip toli..

Žirgo pasiekimai:
Spoiler:
Žirgo fotoalbumas:
Curlinello (USA) Cats2i
Curlinello (USA) Catsczs
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Lankytojas.
Lankytojas.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : United Kingdom.

Curlinello (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Curlinello (USA)   Curlinello (USA) Icon_minitime30th Spalis 2010, 16:47

Parsivedusi Withney, ateinu į kiemelį ir į rankas paimu ryžojo patrakėlio Curlinello pavadį. Šis iš karto bando kandžiotis, bet gauna per snukį ir be didesnių nuotykių patraukiame link arklidės. Mums iš paskos seka kiek ramesnis, per pus vyresnis eržilas Haynesfield kartu su Jolka.
Priėjus prie gardo įvedžiau dvimetuką į jį, nuėmiau nuo nugaros poponą, jį greitomis užmečiau ant kabyklos ir vėl pasilenkiau prie ryžojo. Vienoje rankoje dar vis laikiau eržilo pavadį, kita nusukinėjau nuo kojų bintus. Pagaliau nusukusi paskutinįjį, paleidžiu C. nuo kantaro ir išeinu iš gardo. Viską greitai aptvarkau, nes dar laukia Hay, iš spintelės išsitraukiu kelis skanėstus ir paduodu ryžiukui.
- Na va, Curli, apsiprask naujuose namučiuose ir pradėsim ruoštis naujiems startams, - paglostau eržiliuko snukutį ir išeinu iš gardo.
Užvėrusi duris pakedenu karčius ir patraukiu link kito ryžojo gardo.
Atgal į viršų Go down
 
Curlinello (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off topic'as. :: Sandėliukas. :: Arklidės. :: Arklidės.-
Pereiti į: