Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 * Charon *

Go down 
AutoriusPranešimas
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Charon * Empty
RašytiTemos pavadinimas: * Charon *   * Charon * Icon_minitime21st Spalis 2010, 12:52

* Charon * Picture0001s
Kotimaen Charon

Žirgo vardas: Charon
Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo amžius: Aštuoni metai
Žirgo gimimo data: 2002.04.23
Žirgo paskirtis: Konkuras

* Charon * Picture0011i
* Charon * Picture0002jr
* Charon * Picture0003c
* Charon * Picture0004t
* Charon * Picture0005h
* Charon * Picture0006l
https://2img.net/r/ihimizer/img10/7913/picture0007i.jpg" border="0" alt=""/>
Gardinis inventorius
* Charon * I8charon
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo mella, 25th Kovas 2011, 12:33. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Charon * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Charon *   * Charon * Icon_minitime5th Lapkritis 2010, 12:47

Ateinu pas naujokėlį.
-Sveikas, na ką eisim padirbėti,-aš įeinu į gardą.
Žirgas įdėmiai į mane pažiūri , o kai duodu riekele duonos išdrysta prieiti ir pasimeilikauti.
Duodu jam dar kelias riekeles ir pasiiėmusi šepečius pradedu šukuoti.
Iš pradžių iššukuoju kailį su kietu šepečiu tada iššukuoju karčius, uodega.
Galiausiai pasilenkiu ir išvalau kanopas.
Išeinu iš gardo ir atsinešu daigtus balnojimui.
Uždedu ruda pobalnį, užmetu rudą paminkštinima, uždedu balną, viską suveržiu su pavarža.
Pasilenkiu ir užvinioju bintus.
Kadangi žirgas pradeda nenustygti vietoje uždedu ausinuka ir užmaunu kamanas.
Su pastarosiomis reikia pavargti, nes Charon nesileidžias, kad ikiščiau žąslus.
Pabalnojus paiimu jį už pavadžių ir išsivedu iš gardo.
Nusivedu Charon į maniežą.
***********
Ateinu su Charon iš maniežo.
Įvedu žirgioka į gardą.
Greitai nubalnoju.
Užmetu popona ir išbėgu pas kitų žirgų.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Charon * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Charon *   * Charon * Icon_minitime9th Gruodis 2010, 15:26

Ateinu pas Charon.
-Sveikas ryziuk,-pasakau ir pasiėmusi į rankas šukų rinkini įeinu į žirgo gardą.
Paglostau jam nugara,žirgas net išsiriečia iš malonumo.
-Na tai ką, eisim prasibėgioti?
Pasiimu šukas kūnui, nušveičiu nešvarumus. Su minkštesniu šepečiu nubraukiu dulkes.
Iššukuoju susivėlusius karčius ir gan ilgai pavargstu su siaubingai susivėlusia uodega. :85145Paiimu į rankas gramžtuka, neskubėdama išvalau Charon kanopas.
Patapšnoju per kaklą ir išeinu pasiimti balnojimui skirtų daiktų.
Netrukus ateinu su pobalniu, paminkštinimu,balnu, pavarža ir pan.
Iš pradžių uždedu žirgui keturias kojų apsaugas, tada užmaukšlinu kanopų apsaugas.
Atsistoju ir uždedu mėlina pobalnį, tokį pat paminkštinimą, uždedu balną, suveržiu jį su pavarža. Pagaliau užmaukšlinu žirgui mėlina ausinuką, uždedu kamanas.
-Tikras gražuolis,-pasakau ir duodu morkytę.
Išeinu iš gardo nunešdama šukų dėžę.
Išsivedu žirga už pavadukų iš gardo. Prigriebiu kordą, poponą.
Mes nužingsniuojame link vaikimo maniežo.
***
Gan pavarge pareiname iš treniruotės, žirgas vos velka kojas, bet kai pamato kibira vandens puola prie jo, godžiai atsigeria.
Pagrostau žigui kaklą ir įvedu į gardą. Greitai nubalnoju, daiktus numetu prie gardo.
Uždedu poponą, kantarą. Nuimu apsaugas ir ausinuką.
Į ėdžias už gerą darbą įmetu kelias morkas, skanėstus.
Pabučiuoju žirgui į snukuti ir iškeliauju pas kitų savo augintinių.
* Charon * 330432
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Charon * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Charon *   * Charon * Icon_minitime23rd Gruodis 2010, 11:03

Linksma atkeliavau į arklides.
-Su artėjančiom šventėm! pasakiau žirgams ir kiekviena apdovanojau skanėstu. Pamanysit , kad aš kvaila , kad su gyvūnais šneku, bet jie man kaip žmonės.
Priėjau prie Charon gardo.
-Sveikutis,-pasisveikinau su žirgeliu. Žirgas iškišo savo miela snukuti ir apdovanojo mane savo švytinčiu žvilgsniu * Charon * 456367 . Įėjau į jo gardą. Apkabinau savo karamelini berniuką, žirgas supratingai padėjo galva man ant peties. Bet Charon nebūtu Charon jei neprašytu skanėstu. Aš nusijuokiau ir daviau jam skanėstų. Šis gražiai kaip mažas kumeliukas sukramtė.
-Na ką gal einame į lauką?
Žirgas suprunkštė. Aš iššeinu iš gardo ir netrukus grįžau nešina kamanomis, poponu,ausinuku, bintais. Greitai iššukuoju jo nepriekaištinga kailiuką.
Uždedu žirgui poponą, užmaukšlinau raudona ausinuką, kad atrodytu šventiškiau * Charon * 857359 uždedu kamanas, užsegioju visus dirželius. Pasilenkiu ir užvinioju rudus bintus. Pabubučiuoju žirgui į snukuti šis patenkintas iškiša savo liežuvėlį. * Charon * 34631
Paiimu jį už pavadžius ir išsivedu iš gardo.Užsidedu šalmą, žiemines pirštines, striuke. Mikliai užsėdu ant jo nugaros ir blauzda paspaudus šona paraginu jį link išėjimo į lauką.
* Charon * 991833
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Charon * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Charon *   * Charon * Icon_minitime11th Vasaris 2011, 17:38

Bėgdama nuo šalčio lauke, įbėgu į arklides. Žirgai suklūsta pakelia galvas,pamatė,kad aš sava vėl nuleidžia jas į ėdžias.
Aš uždarau duris, nusipurtau sniegą ir nužingsniuoju prie Charon gardo.
-Sveikas maži,-pasakau žirgiukui kai šis pakelia galvą. Nusijuokiu pamačius jį su pilna burna avižų.
-Visada nedaėdęs,-pasakau ir nueinu kol žirgai pavalgys į balnine pasiimti inventoriaus.
***
Greitai grįžtu nešina inventoriumi. Prieinu prie Charon gardo. Žirgas jau pakėlęs galvą dairosi gal atėjus jam da kokį kąsnelį duosių.
Pasiimu šukų dėže ir įeinu į žirgio gardą. Charon prisiglaudžia prie manęs ir pradeda trinti galvą man į šoną.
-Na, šiandien pakaks,-pasakau griežtai. Aišku Charon supyksta, nu viskas dabar tai jisai nepasiduos.
Pasiimu šepečius. Greitai iššukuoju kailį, karčius,uodegą. Pasilenkiu valyti kanopu ir vos iš jų negaunu.
-Eiii,- šiaip ne taip išvalau Charon kanopas. Pasinaudoju ta proga ir greitai uždedu kanopų apsaugas ir kojų apsaugas.
Charon supyksta, kad man išėjo jam išvalyti kanopas, na tada jis pradeda kariauti.
Atsuka man užpakali ir kaip medis nejuda. Aš atsargiai prisliukinu prie jo, greitai stebuklo dėka užmaukšlinu jam kantarą ir prisirišu prie leicos, tada prie gardo virbų.
Greitai užmetu žirgui ant nugaros pobalnį, paminkštinimą, atsargiai užkeliu balną.Viską priveržiu su pavarža.
Na pagaliau jis, kad nesiožiuotu gauna ta auksini obuoliuką ir tampa laimingiausias žirgas pasaulyje, bet jo laimę išsklaido bjaurus metalo skonis burnoje.
Uždedu jam greitai kamanas. Išsivedu Charon iš gardo dar spėju prigriebti poponą, šalmą ir pirštines, mane tempte nutempia Charonas, matyt treniruotis labai nori. * Charon * 194876
****
Žirgą parvedė grūmė.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Charon * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Charon *   * Charon * Icon_minitime15th Balandis 2011, 10:12

Žirgas ganyklose iki Balandžio 25dienos.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Charon * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Charon *   * Charon * Icon_minitime31st 05 2011, 11:14

Ateinu pas savo sena gera draugą Charon.
-Sveikutis,-surinku ir pribėgu prie klecko gardo. Paglostau mažiui nosiuką ir atsitempiu didžiulę šukų dėžę. Pasiimu visiškai nauja ruda Charon kantara ir leica. Įeinu į žirgelio gardą ir stipriai jį apkabinu. Pabučiuoju jį į snukutį ir duodu morkytę. Kol jis ją valgo uždedu kanatarą ir prisisegus prie leicos išsivedu iš gardo.
-Na tai ką, šiandien padirbėsim?,-paklausiu žirgo, o tas tik pakarpo ausimis. Nusijuokiu ir pasiėmusi didžiuli kietą šepetį ištrinu jam kailį. Paskui nuvalau su minkštesniu šepečiu dulkes. Žirgas pradeda nekantrauti, kramtyti leica, trankyti koja žemę. Nenusiteikusi aš šiandien pyktis, tad viska praleidžiu pro pirštus. Greitai iššukuoju žirgui jo nuostabius kaštoninius karčius, tada ir uodegą. Nuimu žirgiui kantarą ir uždedu mėliną ausinuką, tuo pačiu užmaukšlinu kamanas. Ai nesvarbu, kad net ne nuo to galo pradedu balnot, šiandien bus taip. Pasilenkiu ir išvalau žirgui visas keturias kanopas, o tada uždedu juodas apsaugas su paminkštinimais ant visų keturių kojų. Paplekšnoju ryžinkui per kaklą ir pagaliau pradedu balnoti. Ant nugaros uždedu jam mėliną pobalnį, tokį pat paminkštininimą ir pagaliau užkeliu balną. Pasiimu pavaržą, ant jos uždedu kailiuką ir priveržiu juo žirgui balną. Ir voilia! Man ateina geneali mintis. Kodėl gi man nepravaikius dvieju žirgų, nes Charon gan draugiškas eržiliokas. Nusišypsau dėl savo sumanimo.
-Draugužį, tau dar teks palūkėti,-pasakau žirgui ir paglostau jam kaklą. Nueinu link Magic Daudie gardo. * Charon * 355586
***
Iš treniruotės vos vilgdami kojas sustojame prie Magic Daudie gardo. Pririšu Magica ir nusivedu Charon link jo gardo.
Greitai atsegu ir nuimu pavarža, tada balną su pobalniu ir paminkštinimu.
Pasilenkiu ir nuimu apsaugas. Atsistoju ir išlaisvinu žirgelį iš kamanų.
Nuimu ausinuką ir uždedu kantarą. Įvedu jį vos velkanti kojas į gardą.
Patapšnoju per kaklą ir užmetu ant nugaros prakaitinį poponą.
Į ėdžias supilu maišelį morkų. Dar kartą patapšnoju žirgui per kaklą ir išeinu pas Magic Daudie.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





* Charon * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Charon *   * Charon * Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
* Charon *
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mellos ir Slaptukes privačios arklidės.-
Pereiti į: