Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 * Mazarati *

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime18th Spalis 2010, 12:58

* Mazarati * Mazarati20oct07074
Mazarati


Žirgo vardas:
Mazarati
Žirgo veislė: Andalūzas
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo amžius: Šeši metai
Žirgo gimimo data: 2004.01.02
Žirgo paskirtis: Išjodinėjimas, parodos, konkuras iki 110cm.

Virtualus laimėjimai

Spoiler:

* Mazarati * Mazarati21oct07265
* Mazarati * Mazarati20oct07010
* Mazarati * Mazarati20oct07073
* Mazarati * Mazarati21oct07055nef
* Mazarati * Mazarati21oct07138
* Mazarati * Mazarati21oct07263
* Mazarati * Mazarati20oct07026
* Mazarati * Mazarati20oct07044
* Mazarati * Mazarati20oct07035
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo mella, 9th 05 2011, 12:28. Redaguota 8 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Lunicaki
Žirgyno kalvė.
Žirgyno kalvė.
Lunicaki


Pranešimų skaičius : 487
Join date : 2010-06-06
Miestas : Vilnius

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime20th Spalis 2010, 15:25

2010.10.20 žirgui buvo atlikta:

:: Visų keturių kanopų dildinimas.
:: Visų keturių kanopų kaustymas.
:: Visų keturiu kanopų apipjaustymas.
:: Varlės tikrinimas.
:: Varlės valymas.

Kalvė Lunicaki. * Mazarati * 74820
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime22nd Spalis 2010, 12:33

Ateinu pas Mazarati.
-Sveikas baltapūkį,-pasakau žirgui.
Patapšnoju šitam lepunėliui per kaklą.
Duodu obuolį ir pasiiėmusi šukas pradedu šukuoti.
Su kietu šepečiu iššukuoju kailį, su minkštu nubraukiu dulkes.
Su šukomis iššukuoju karčius, uodega.
Pasilenkiu ir išvalau kanopas, tuo pačiu užvinioju mėlinus bintus.
Uždedu pobalnį, paminkštinimą,užkeliu balną.
Balna suveržiu pavarža.
Pasiimu į rankas kamanas.
Mazarati, tas gūdruolis , jas pametes bando atsukti užpakali, bet taip lengvai aš jo nepaleisiu, greitai pasigaunu ir uždedu kamanas.
Užpavadžių išsivedu iš gardo į maniežą.
*************************
Grįžtu su Mazarati iš treniruotės.
Įvedu žirgą į gardą.
Greitai nuimu pavaržą, balną, paminkštinimą, pobalnį.
Nuimu jo taip nemėgstamas kamanas.
Uždedu gūnią.
Paglostau snukuti ir išeinu iš gardo. * Mazarati * 74820
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime7th Lapkritis 2010, 12:04

Ateinu pas baltapūki.
-Sveikutis,-pasakau žirgui, pasiimu į rankas popona, kantara.-Eisim pasilakstyti ,-pasakau.
Įeinu į žirgo gardą.
-O dievuli koks tu nešvarus,-pasakau ir paglostau vieninteli švaru lopinėli ant jo kaklo.
Padedu popona ir kantara, išeinu iš gardo ir tuoj pat grįžtu nešina šukomis.
Paiimu kietas šukas ir kiek tik galiu ištrinu tuoj nešvarumus. Paiimu mikštesni ir nubraukiu.
-Ir vis tiek nenusivalo,-pasakau- Na po levados, teks eiti praustis.
Iššukuoju sulipusia uodega, iššukuoju karčius.
Pagaliau uždedu poponą, uždedu kantarą, prisiegu jį prie leicos.
Išsivedu iš gardo, mes nueiname link Moon gardo.
***





Atgal į viršų Go down
Etiketė
Žirgyno skutėja
Etiketė


Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2009-08-07
Age : 27
Miestas : Kaunas.

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime1st Gruodis 2010, 16:21

Žirgų skutimas.
Spoiler:

Jūsų skutėja, Etiketė :)
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime4th Gruodis 2010, 11:50

Ateinu pas Mazarati. Vos panešdama padedu inventoriu prie gardo.
-Sveikutis,- pasakau ir įeinu į žirgo gardą.
Duodu butuka į nosiuka ir pradedu šukuoti. Kol žirgas meiliai glaustosi, aš iššukuoju jam karčius. Paskubomis iššukuoju kailį, uodegą. Pasiimu gremžtuką ir pasilenkusi išvalau kanopas.
Išeinu iš gardo. Atsinešu balnojimo inventoriu. Įmetu kelis skanėstus žirgui į ėdžias, o pati tuo pasinaudodama atsisėdu ant žemės ir kuo kruopščiau užvinioju salotinius bintus.
Atsikeliu nuo žemės. Uždedu pobalnį, paminkštinimą. Užkeliu balną, jį priveržiu pavarža.
-Na tu ir iššaugai, greit visai tavęs nepasieksiu,- patapšnoju žirgui per kaklą.
Užmaukšlinu jam salotini ausinuka. " Na atėjo kamanų laikas"-pasakau sau mintyse ir nusišypsau kai žirgas pamatės , kad aš turiu jas rankose atsuka man užpakali.
-Gūdruolį, tu gūdruolį, nagi neišsidirbinėk,-pasakau. Žirgas suklūsta, bet net neatsisuka.
Aš padedu kamanas. Paiimu į rankas obuoliuką,kantarą, leicą. Šį kartą kai Mazarati įsitikina ,kad aš tikrai be kamanų pagaliau atsisuka.
Kol jis suėda obuoliuką, aš uždedu jam kamanas ir prisegu prie leicos.
Atsivedu jį prie gardo durų. Greitai paiimu į rankas kamanas. Žirgas pradeda muistyti.
-Ar baigsi,-griežčiau pasakau.
Nuimu kantarą ir paskubomis uždedu kamanas, susegioju visus dirželius.
Patapšnoju žirgui per kaklą. Paiimu į rankas kamanų kailiukus.
Uždedu ant snukučio. Paglostau tą mielą Mazarati snukuti ir išsivedu jį iš gardo.
Prigriebiu popona, mes patraukiam link pagrindinio maniežo.
* Mazarati * 806494
***
Grįžtame su Mazarati iš treniruotės.
Įvedu žirgą į gardą. Greitai nubalnoju; nuimu pavaržą, balną, paminkštinimą, pobalnį.
Pasilenkiu nuvinioju bintus. Nuimu kamanas, ausinuka, uždedu kantara.
Užmetu popona. Į ėdžias įmetu kelis skanėstus. Patapšnoju žirgui per kaklą.
-Na iki groži,-pasakau, susirenku daiktus ir išeinu uždariusi gardo duris.
* Mazarati * 355586
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime28th Sausis 2011, 14:17

Iš mokyklos, linksmai atskuodžiu pas žirgelius. Įeinu į arklidę. Žirgai suklūsta, bet pamate mane nuobodžiai sužvengia. Aš numetu sunkia kuprine į kampa ir nubėgu pas savo mylimiausius. Visus žirgelius pavaišinu morkomis ir obuoliais. Pribėgu prie savo sniegiaus- Mazarati.
-Sveikutėlis,-pasisveikinu su žirgeliu ir paglostau jo balta lyg sniegą snukutį. Pažvelgiu į jo kailį. Katastrofa * Mazarati * 742306 ir kaip aš galėjau jį taip apleisti. Pasiėmiau į rankas kantara su leica ir atidariusi gardo duris, įėjau į purviaus gardą.
-Na tai ką reikės truputi prasišukuoi?- greitai uždėjau žirgui kantarą, prisegiau jį prie leicos ir pririšau ,kad ponaitis, bėja jis tai labai mėgsta, šokinėti ir atsukinėti man savo subiniuką. Žaibo greičiu ;D išbėgau iš gardo ir tuoj pat grįžau su pilna dėže šukų. Pasiėmiau pati šiurkščiausia šepetį ir atsargiai, kad žirgui neskaudėtu nutryniau visus nešvarumus, tada pasiėmiau minkštesni ir nubraukiau dulkes. Su gramžtuku šeip ne taip su ožiukais išsivalėm kanopas. * Mazarati * 370428 Pagaliau pasiėmiau šukas ir pradėjau šukuoti Mazarati kažkada buvusius baltus plaukus, o dabar pavirtusius juodais * Mazarati * 336105 Kruopščiai iššukavau karčiu ir uodega, iš neturėjimo ką veikti supyniau karčiu į kaseles, o uodegą į eglute. Patapšnojau savo gražuoliui per kaklą. Greitai išėjau iš gardo, nubėgau į balnine pasiimti daiktų. Greitai grįžau su daiktais. Įėjau į žirgo gardą. Tas pamatęs kamanas visai pašėlą, atrodo lyg išsigandęs triušiukas. * Mazarati * 403958
-Nagi maži nusiramink,- pasakau ir padedu nematomoj vietoj kamanas. Uždedu žirgui pobalnį, paminkštinimą, uždedu sunkoka balną. Greitai priveržiu pavaržą. Pasilenkiu ir uždedu apsaugas. Pagaliau atsistoju ir uždedu žirgui ausinuką. Šis žinodamas, kad po ausinuko turėčiau dėti kamanas išsigąsta, pradeda neramiai kilnoti galvą.
-Šššš,- raminamai pasakau žirgeliui ir duodu jam vieną obuoliuką. Atsargiai nuimu jam kantarą, paglostau kaktą, kita ranka paimu kamanas, ant kaklo uždedu vadeles, žirgas atrodo siaubingai išsigandęs, aš jam raminamai glostydama kaktą uždedu tas nelemtas kamanas. Na vis dėl to pažanga, žirgas ramiai stovi šalia manęs ir kaip seniau būtų daręs nesiplėšo.
-Ai gerutis,-sušnabždu jam į ausį. * Mazarati * 355586 Paimu į už vadelių ir išsivedu iš gardo. Mes nueiname į maniežą.
***
Grįžtame su Mazarati iš maniežo. Susistabdau žirgą. Greitai nuimu pavaržą, balną, paminkštinimą, pobalnį. Užmetu žirgui šilta žieminį poponą. Atsisėdu jam ant nugaros ir pasiraginu link išėjimo į lauką.
***
Sušile grįžtame iš lauko. Nulipu nuo Mazaračio nugaros. Žirgas pasipurto ir visas sniegas keliauja ant manęs. Aš nusijuokiu braukdama sniegą nuo striukės. Pasilenkiu nuimu žirgeliui apsaugas, kamanas, ausinuką, uždedu kantarą, prisisegu jį prie leicos ir įvedu į gardą. Nuimu šlapia poponą ir nugriebiu Miami gūnia. Uždedu Mazaračiui ir nusijuokiu kaip jis atrodo.
-Atrodai lyg princessė,- pasakau žiūrėdama į Mazarati su rožiniu poponu. Švelniai paglostau jam kaklą. Į ėdžias įdedu kelis obuolius ir skanėstus. Dar kartą patapšnoju jam per kaklą ir išbėgu pas kitų žirgų. * Mazarati * 355586
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime26th Kovas 2011, 15:21

Tyliai praveriu arklidžių duris, bet anaiptol ne taip tylia, nes žirgai pasitinka mane savo žvengimu.
Praeidama pro kiekvieną gardą kiekvienam mylimukui į ėdžias įdedu po kelias morkas.
Prieinu prie garsiausiai arklidžių gale žvengiančio eržiliuko.
Mane pasitinka baltas žirgas, pavirtes juodu.
-Labas pūki,-pasakau Mazarati ir paglostau jo vieninteli nemurzina snukutį.
-Na tu ir terlius,- pasiimu kantara ir leica. Įeinu į žirgo gardą.
Patapšnoju šiam per kaklą. Žirgas pasitrina, pasitrina ir krepšteli su lūpom man per rankove.
-Ak taip visa užmiršau,-pasakau nusijuokus ir duodu savo širmiukui didele morkyte.
Didesne nei kitiems, bet tššš. * Mazarati * 731711 Kol Mazarati kramto morką uždedu jam kantarą ir prisisegus prie leicos išsivedu iš gardo.
Mes nukeliaujam link prausyklos.
***
Grįžtam visai kitokie. Prieš mane eina didingas, baltut baltutėlis, gražuolis.
Paglostau žirgui snukutį ir duodu obuoliuką, prisirišu jį prie gardo. Su šepečiu nubraukiu kailiuką, kad šis blizgėtu.
Iššukuoju karčius, supinu juos į voratinklį. Prieinu prie uodegos, Mazarati pasimuisto, bet nesipiria.
Iššukuoju uodegą. Duodu širmiui morkyte už tai, kad nesispardė.
Uždedu širmiui ant nugaros ruda pobalnį, toki pat paminkštinimą, užkeliu balną.
Ant balno uždedu paminkštinimą. Pasiimu pavaržą, ant jos taip pat uždedu kailiuką.
Prisegu ir priveržiu pavaržą kiek tik galiu, iš visų jėgų, bet nenaudėlis pūkelis išpūčia savo pilvuką ir man vis tiek reiks paskui dasiveržti.
Patapšnoju pilvūzui per pilvą. Pasilenikiu ir uždedu visas keturias apsaugas.
Kad būtume "styliovi" pasiimu krūtindiržį ant jo uždedu kailiuką, permetu žirgui per galvą, prisegu prie pavaržos, atsistoju ir pagaliau prisegu likusius sagučius prie balno.
-Ko čia taip ramiai stovi?,-paklausiu Mazarti. Patapšnoju jam per kaklą ir duodu morkytę.
Nuimu žirgui kantarą. Va čia jau prasideda. Nenaudėlis pabėga nuo manęs ir nubėges prie Renee gardo sustoja.
Pradeda prunkšti, o vargšiukė Renee pasitraukia į patį gardo kampelį. * Mazarati * 258316
Pribėgu prie eržilo. Pamusikuoju leica, bet nemušu.
-Ak tu šitaip,-išrėkiu ir prisegu leicą pasakau žirgui. * Mazarati * 316308 Šeip ne taip prievarta nusitempiu Mazarati prie gardo.
Įsivedu į gardą.
-Kad daugiau taip nedarytum,- išrėkiu ir dar kartą daužiu leica per grindis.* Mazarati * 838349 Žirgas išsigąsta, šokteli į viršų ir nurimsta.
Pasiimu kamanas ir prieinu arčiau. Nuimu Mazaračiui kantarą, uždedu kamanas.
Šįkart širmis stovi ramiai, nesimuisto, nes žino, kad aš viršesnė ir su manimi nepažaisi.
Tolėliau sužvengia Renee lyg dėkodama už pagalba. Mazarati pradeda žvengti, bet pamatęs mano žvilgsni nusiramina.
Susegioju kamanų dirželius, ant kapsulės uždedu kailiuką. Išsivedu eržilą iš gardo.
Užsidedu apsauginę liemenę, šalmą, pirštines. Mes nueiname į lauką, patraukiame link lauko aikštelės.
***
Grįžtam nuvarge. Neramiai pravedu Mazarati pro gardus ir mes prieiname prie jo gardo.
Uždedu žirgui kantarą ant kamanų, prisegu leicą ir pririšu prie gardo virbų.
Pasilenkiu ir nuimu apsaugas. Žirgas pasimuisto bando lygtais spirti, bet jėgu jau nebeturi.
Greitai atsegu ir nuimu pavaržą, atsegu krūtindiržį ir nuimu balną, o kartu su juo krūtindiržį, pobalnį, paminkštinimą.
Padedu visus daiktus prie gardo. Užmetu žirgui naujut naujutėli prakaitini poponą, susegioju visus dirželius.
Nuimu kantara ir įsivedu Mazaratį į gardą. Mikliai atsegu visus dirželius ir nuimu kamanas.
Patapšnoju nenaudėliui per kaklą. Duodu vieną morkytę. Žirgas pripratęs prieina prie ėdžių ir laukia kol aš jam įdėsiu daugiau morkų.
-Šiandienai pakaks, per daug velniukas buvai,-pasakau žirgui ir su kamanomis rankose išeinu iš gardo.
Uždarau duris, padedu kamanas ir nueinu pas kitų žirgų.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime15th Balandis 2011, 10:11

Žirgas ganyklose iki Balandžio 25dienos.
Atgal į viršų Go down
mella
Žirgyno arklininkė
Žirgyno arklininkė
mella


Pranešimų skaičius : 280
Join date : 2010-10-06
Age : 28

* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime6th 05 2011, 16:24

Ateinu pas savo baltapūki nenuorama.
-Sveikutis,-pasisveikinu su Mazarati. Žirgas nusivaipo ir kaip visada bando kąsti man į ranką.
Greitai patraukiu ją ir jokio skanėsto širmis negauna. Pasiimu kantara, leica įeinu į žirgo gardą. Bandau pasigauti baltapūkio galva, bet šis su manimi kariauja už tai, kad nedaviau jam skanėsto. Ištraukiu iš kišenės morką ir žirgas prisiartina prie manęs, pasinaudoju proga ir greitai uždedu jam kantarą. Morkos išgelbėti aišku nepavyksta, nes Mazarati kaip neėdęs puola ant jos ir praryja vienu kąsniu. Prisisegu jį prie leicos ir tempte tempiu iš gardo. Niekšelis nenori eiti, šiaip ne taip aš jį išstumiu iš gardo. Ką jau padarysi su tokiu užsispyreliu. Prisirišu jį prie gardo ir atsitempiu šukų dėžę. Greitai išsitraukiu kietą šepetį ir sukamaisiais judesiais nutrinu žirgeliui nuo kailio purvą, kurio čia baisiai susikaupė, tada su minkštesniu šepečiu nubraukiau tuos murzius jam nuo nugaros. Ir staiga pajaučiau skausmą kojoje.
-Aiiii,-surikau ir staigiai patraukiau koją. Mazarati pasibaidė ir šoko į šoną. Jaučiau dideli skausmą kojoje. Tas nenaudėlis užlipo man ant kojos! Nuraminau žirgą ir pasiėmusi kanopų gramžtuka pasilenkiau išvalyti jam kanopų. Žirgas pradėjo muistytis, nesusilaikau jo tų išsidirbinėjimų ir griebusi jam už kojos ir per prievarta išvalau jam konopas. Su galinėmis tenka pavargti, bet aš tokia įnišusi, kad tie spyriai manęs nebaugina, išvaliusi visas keturias kanopas, pasiimu šukas ir išukuoju žirgui uodegą, pamažu Mazarati pradeda rimti, nes žino kas bus jeigu aš labai supyksiu. * Mazarati * 737529 Pagaliau iššukuoju jam karčius ir pasilenkusi uždedu apsaugas. Atsistoju ir ant nugaros uždedu žydrą pobalnį, ruda paminkštinima, užkeliu balną. Mazarati pajuda, bando purtytis, bet pamatęs mano rūstu veida iškart nurimsta. Stipriai kiek tik leidžia jėgos priveržiu pavaržą, prieš tai perkišdama krūtindiržį. Prisegu krūtindiržį prie balno ir atsegu leica. Mazarati pradeda muistytis, kilnoto galvą, bet aš apglebiu jam snukutį ir mikliai kaip tik moku įkišu žąslus ir uždedu likusia kamanų dalį. Už šita poelgi Mazarati supyksta, nes tik jis čia gali vadovauti. Baltapūkis pradeda šokinėti, mokytis į šalis. Atsidūstu ir pagriebiu pavadžius ir balsu nuraminu žirgą. Paglostau jam snukutį, užsidedu pirštines, pasiimu botagą ir nusivedu Mazarati į vaikimo maniežą.
***
Parsivedu šlaput šlaputėlį, bet vis dar turinti jėgų Mazarati į arklides. Žirgas visiškai pašėlsta pamatęs kumeles, todėl greitai pervedu jį per arklides ir įvedu į jo gardą. Greitai pasilenkiu ir nuimu apsaugas, atsitoju ir atsegus nuimu pavaržą, trutindiržį, paminkštinimą, pobalnį, balną. Užmetu, kad žirgis nesušaltu prakaitinį poponą. Mikliai kaip ir uždėjau nuimu jam kamanas. Patapšnoju jam per skukutį ir į ėdžias įmetus kelis skanėstus išeinu pas kitų žirgų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





* Mazarati * Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Mazarati *   * Mazarati * Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
* Mazarati *
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mellos ir Slaptukes privačios arklidės.-
Pereiti į: