Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šilčiausi prisiminimai...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Coupe de Coeur (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Seance.
Administratorė.
Administratorė.
Seance.


Pranešimų skaičius : 1290
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Coupe de Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Coupe de Coeur (GER)   Coupe de Coeur (GER) Icon_minitime8th 05 2010, 11:04

COUPE DE COEUR Holšteinas; 1997; Eržilas; Konkūras.

Coupe de Coeur (GER) 1zf5qfd

Žirgo priklauso man nuo: 2O1O.O1.O6

Coupe De Coeur - profesonalus konkūro žirgelis. Grakštus, meilus, švelnus ir žinoma garsus. Labai atsargiai elgiasi su naujais žmonėmis. Turėjęs tik keletą pastovių raitelių. Naujus žmonės stangiasi pažinti, užmegzti ryšį. Mėgsta dėmesį ir begalo dievina morkytes ir obuolius. Jie šio didžio eržilo silpnybė. Prie kumelių elgiasi ramiai, nesieržiluoja. Coupe mėgsta būti su kitais žirgais, palakstyti laisvėje. Konkūro aikštėje visą dėmesį bando sutelkti šokimui. Šokti eržilas aukščiau tikrai gali, tačiau tai jau priklauso nuo jo.[By Sloe.]

Štai, prabėgo daugiau nei metai, kai tu, mano Širdies Valdove, praleidai pas mane. Kartu patyrėm visko: ir pergalės skonį, šuoliuodami kartu konkūrinėje aikštėje, ir pralaimėjimų, privertusių mus kovoti ir suprasti savo klaidas. Abudu buvom laimingi kaip maži vaikai gavę saldainį, atrodė, kad nieko aplink mus daugiau nėra. Visad atsiminsiu Tavo žvengimą, privertusį mane greičiau prieiti Tavo gardą, Tavo pasitikėjimą manimi, kuris išmokė, kad ir baisiausios kliūtys, kad ir sunkiausi gyvenimo išgyvenimai su Tavimi pavirsta gražiausiomis gyvenimo akimirkomis.. Taip norėtųsi dar kartą paglostyti Tavo mielą snukutį, Tavo galingą sprandą ir paskutinį kartą pralėkti laukais. Galbūt, kažkada dar susitiksime. Bet, dabar turiu atsisveikinti, žinau, jog niekad nepamiršime vienas kito. Iki, mano Širmasis gražuoli... [By Sloe, 2009m, Gruodžio 27diena.]

Sausio šeštoji diena. Tai pati laimingiausia diena, kuri tik buvo mano VŽ gyvenime, jau beveik per tris metus. O ji nuostabi todėl, kad gavau savo išsvajotąjį Coupe De Coeur. Šis širmasis, atkeliavo pas mane, nes jo savininkė (kaip bebūtų gaila) palieka VŽ, kuriame patyrė daug džiaugsmingų ir liūdnų akimirkų. Kai gavau iš jos žinutę per "Skype", kad greit mano svajonė išsipildys ir aš gausiu Coupe, galvojau, kad ji tikrai meluoja, arba nori mane išdurti. Bet ji kalbėjo rimtai. Kai pasakė, kad ji išeina iš VŽ, buvau šoke, ir dar vis negalėjau tuo patikėti. Bet teko susitaikyti, kad dar vienas nerealus, fainas VŽ'ietis pasitraukia iš VŽ pasaulio, pasakydamas mums ATE ir muojadamas ranka. Tad susitaikiusi, kad mus palieka dar vienas žmogutis, pagalvojau apie Coupe. Juk jis, tiek laiko praleido su savo šeimininke, kur taip staigiai pasitraukia iš VŽ. Galvojau, kad bus sunku su širmiu susidraugauti. Bet kai pamačiau jo akis, iškart supratau, kad jis noriai bendraus su manimi ir mes bandysime siekti gerų rezultatų. Paskutinė kartą, Sloe kažką tyliai sušnabždėjusi širmiui į ausį, perdavė man Coupe ir mes tik lydėdamos viena kitą žvilgnsiu išsiskyrėm, tik spėjau, jai dar tik tiesiant leicą, ištarti "Ačiū".

Virtualūs laimėjimai 2009 metų:
1st Parodoje: “Pavasariškiausias žirgas“. Sorbet žirgyne (Meleryje) Sav. Sloe.
2nd Parodoje: "Konkūriniai žirgai" Royal Horse žirgyne. Sav. Sloe.
3rd Konkūro varžybose su raitele Sloe [120cm] Royal Horse žirgynas. Sav. Sloe.
1st Parodoje: "Sportinių žirgų paroda" Konkūrinių grupėje. Piaffe žirgynas. Sav. Sloe.
2nd Parodoje: "Techniškiausias šuolis" RC centre. Sav. Sloe.
4th Parodoje: "Royal horse parodoje" Konkūrinių grupėje. Sav. Sloe.
1st Parodoje: "Gražiausias ausinukas" Estorilo žirgynas. Sav. Sloe.
2nd RH taurės konkūre (iki 150cm) su raitele Sloe. Sav. Sloe.
3rd RH taurės konkūre (iki 140cm) su raitele Sloe. Sav. Sloe.
2nd Parodoje: "Žirgas iš apačios" RC centre. Sav. Sloe.
2nd Parodoje: "Gražiausias eržilas" RH žirgynas. Sav. Sloe.

2010 metų virtualūs laimėjimai :
3rd Parodoje: "Miss uodegėlė" Sidabro žirgynas. Sav. Seance.
Atgal į viršų Go down
https://estorilas.forumlt.com
 
Coupe de Coeur (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off topic'as. :: Sandėliukas. :: Arklidės. :: Arklidės.-
Pereiti į: